darželis

Lopšelio-darželio „Vyturėlis“ direktorei teks grąžinti nepelnytai išmokėtus pinigus

, Daina Baranauskaitė
Alytaus miesto savivaldybės taryba nutarė sumažinti lopšelio-darželio „Vyturėlis“ direktorei Zitai Reipienei pareiginės algos koeficientą. Taip pat iš Z. Reipienės darbo užmokesčio bus išskaityti jai nepelnytai permokėti pinigai. Tiesa, ne visi.
Alytaus lopšelio-darželio „Vyturėlis“  direktorė vis tik turės grąžinti jai nepelnytai išmokėtus pinigus. Visai netikėtai paaiškėjo, jog dalyvaudama konkurse Z. Reipienė  pateikė duomenis, jog turi II vadybinę kategoriją.

Įtariama, kad buvusio vaikų darželio patalpas padegė pokštaudami vaikai

, Daina Baranauskaitė
Sekmadienio vakarą gaisras kilo vaikų darželyje Alytuje. Bendrasis pagalbos centras pranešė, kad 20 val. sulaukė skambučio, jog Alytaus mieste, Vilties gatvėje, dega vaikų darželio pastatas.
Dalyje buvusio vaikų darželio „Eglutė“ pastato įsikūrusi organizacija „Gelbėkit vaikus“. Kita dalis kol kas laisva, remontuojama, planuojama ją išnuomoti. Po savaitgalio, ankstyvą pirmadienio rytą, savivaldybės Turto valdymo ir verslo skyriaus specialistai bei butų ūkio atstovai užsuko į kol kas nenaudojamas patalpas ir apžiūrėjo sekmadienį kilusio gaisro padarinius.

Buvusi lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ direktorė kaltinama biudžeto lėšų grobstymu

, Goda Čiginskaitė
Alytaus miesto savivaldybė kreipėsi į Kauno apygardos prokuratūrą dėl lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ direktorės Lilijos Brusokienės galimai nusikalstamos veikos. Aštuonerius metus minėtoje ikimokyklinio ugdymo įstaigoje auklėtojai buvo mokamas atlyginimas, nors realiai moteris nedirbo. Skaičiuojama, kad padaryta 26 tūkstančių eurų žala.
Alytuje esančio lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ direktorė Lilija Brusokienė praėjusios savaitės ketvirtadienį, miesto tarybos sprendimu, atleista iš darbo.

Po penkiametės mirties – baimė dėl dar vieno darželinuko

, Alius Mikelionis
Miestą sukrėtė penkiametės Alytaus lopšelio-darželio „Du gaideliai“ auklėtinės mirtis. O štai visai neseniai visuomenę pasiekė informacija, kad  trimetis tą patį darželį lankęs vaikas – Kauno klinikose. Tą patvirtino ir Alytaus miesto savivaldybės vicemerė Valė Gibienė.
Per savaitgalį berniukui temperatūra nenukrito ir jau pirmadienį vaikui neatvykus į darželį išsiaiškinta, kad jis Kauno infekcinėje ligoninėje. Su tėvais kalbėjo psichologas, nes tame pačiame darželyje nutiko kita nelaimė. Tėvai šiek tiek aprimę.

Ūdrijos pagrindinės mokyklos direktorės pareigas iškeitė į Alytaus lopšelio-darželio vadovės

, Daina Baranauskaitė
Praėjusios savaitės ketvirtadienį vyko konkursas Alytaus lopšelio-darželio „Du gaideliai“ direktoriaus pareigoms užimti. Nugalėtoja tapo šiuo metu Alytaus rajono Ūdrijos pagrindinėje mokykloje-daugiafunkciame centre direktore dirbanti Vitalija Vitkauskienė.   
Alytaus lopšelis-darželis „Du gaideliai“ jau turi naują vadovę. Pradiniame etape paraiškas dalyvauti konkurse buvo pateikę 7 kandidatai. Į antrąjį etapą pateko tik dvi pretendentės.

Keturi lopšelio-darželio „Putinėlis“ vaikai gydomi ligoninėje

, Daina Baranauskaitė
Šiuo metu keturi lopšelio-darželio „Putinėlis“ vaikai gydomi Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninės Infekciniame skyriuje. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad pradėtas tyrimas dėl galimo ūmios žarnyno infekcijos protrūkio.
Informacija maisto ir veterinarijos specialistus pasiekė iš Alytaus visuomenės sveikatos centro. Pranešama, jog keturi 2 metų amžiaus vaikai hospitalizuoti Alytaus apskrities S.

Darželio darbuotojai įtariami vaikų maisto pasisavinimu

, Daina Baranauskaitė

Ant Alytaus miesto mero Jurgio Krasnicko stalo atsidūrė Kontrolės ir audito tarnybos tyrimo išvados dėl anoniminio skundo, susijusio su lopšelio-darželio „Obelėlė“ vaikų maitinimu. Pažeidimų kontrolieriai aptiko, tačiau kol kas neaišku, kaip bus įvertinti faktai, kad galimai vaikučiai gavo mažesnes maisto porcijas, o mėsytė, burokėliai ir kiti maisto produktai guldavo ant kažkieno kito stalo.

Dokumentuose – neatitikimai

„Rudenėlio linksmybės“ lopšelyje-darželyje „Putinėlis“

, Aldona Marčiulaitienė, lopšelis-darželis „Putinėlis“ priešmokyklinio ugdymo pedagogė

„Rudenėlis kraitelę
Bruknių uogom apkaišė.
Rudenėlio kraitelėj
Šitiek saulėtų vaišių.“

Visą savaitę lopšelio-darželio „Putinėlis“ vaikučiai, tėveliai ir pedagogės turėjo galimybę atskleisti savo kūrybinius sugebėjimus, dalyvaudami rudens gėrybių parodoje.
Smagu buvo girdėti vaikų tariamus žodžius: „čia mes su tėveliu iš cukinijos padarėme laivelį“, „o aš su mamyte – ežiuką“, „mes su mama iš moliūgo padarėme didelį žmogeliuką“...

Kvietė gyventi be patyčių

Lazdijų darželis-mokykla ,,Vyturėlis“ dalyvauja programoje ,,Zipio draugai“. Programą ikimokyklinio amžiaus vaikams veda vyr. auklėtoja Liuda Stanionienė ir auklėtoja Rasa Sukackienė.

Surinkti turinį