degė

Merkinės gatvėje degė ūkinis pastatas

, Alius Mikelionis
Su nerimu ugniagesiai stebi orų prognozes, mat atšalus orams padidėja gaisrų tikimybė. Neretai šaltuoju metų laikotarpiu jie kyla dėl krosnių ir dūmtraukių. Jei praėjusi savaitė ugniagesiams buvo rami, vykta vos į tris iškvietimus, tai pirmadienį prieš pietus jau teko imtis darbo. 
Apie 11.30 val. Merkinės gatvės 81 namo gyventojai pastebėjo, kad dega jų ūkinis pastatas. Žmonės nedelsdami paskambino ugniagesiams. Į gaisravietę išskubėjo keturios gelbėtojų autocisternos. Jiems atvykus iš ūkinio pastato stogo jau veržėsi dūmai.

Alytaus rajone degė ūkininko ferma

, Alius Mikelionis
Alytaus rajone, Revų kaime įkurtame gyvulininkystės ūkyje, kilo gaisras. Maždaug šimtas galvijų buvo fermoje, kai įsiliepsnojo pastato stogas. Į gaisravietę išskubėjo trys Alytaus ugniagesių komandos, Miroslavo ir net kaimyninio Lazdijų rajono Seirijų ugniagesiai. Jiems atvykus stogas jau degė atvira liepsna. Pirmiausiai ugniagesiai ėmė gelbėti gyvulius. Išsigandę jie iš pradžių nenorėjo išeiti iš statinio. Išvytos iš fermos karvės ir veršiai pasileido į laukus. Juos gaudyti ėmėsi kaimynai.

Dėl gaisro Pramonės rajone sunerimo alytiškiai

, Alius Mikelionis
Birželio 8 dieną po pietų užsiliepsnojo Alytuje, Pramonės rajone, Pievų gatvėje, įsikūrusios metalo supirktuvės „Baltmetas“ turtas. Į gaisravietę atskubėjo gausios ugniagesių pajėgos, aplinkosaugininkai, kelius blokavo kelių policijos pareigūnai. Pirminiais duomenimis, gaisras kilo, kai metalo supirktuvėje vyko metalo pjaustymo darbai, užsidegė į didelę krūvą sukrauti naudoti automobiliai, gaisras ėmė plisti. Gaisras buvo matomas visame Alytuje, dūmų buvo tiek, kad gyventojai ėmė baimintis dėl oro užterštumo. Vėjas dūmus nupūtė Pirmojo Alytaus link.

Ugnis padarė šimtatūkstantinę žalą

, Alius Mikelionis
Milžiniškus nuostolius gaisras padarė UAB „Vilktukas“: sudegė mikroautobusas, krovininis automobilis, dar vienas apdegė. Gaisras Alytaus mieste, Pramonės gatvėje, privačiame bendrovės „Vilktukas“ kieme, kilo pirmadienį apie pusę devynių. Užsiliepsnojo kliento, kuris pageidavo atlikti mikroautobuso „Iveco“ remonto darbus, automobilis. Ugnis ėmė plisti ir netrukus persimetė į krovininį automobilį „MAN“. Kol kas nežinoma, kas iškvietė ugniagesius, tačiau šie atvyko per aštuonias minutes ir ėmė gesinti degančius automobilius.

Šventinę nuotaiką nepasiturinčiai šeimai sugadino sudegęs automobilis

, Daina Baranauskaitė
A. Jonyno gatvėje liepsnojo automobilis. Kaip teigė transporto priemonės savininkas Juozas Pliauga, pusryčiaudami su šeima pro langą pamatė baldus dūmus. Paaiškėjo, kad dega prieš mėnesį jų pirktas „Renault Espace“.
„Tai nėra brangi mašina, tačiau mes nesame turtingi. Ši transporto priemonė mums buvo svarbi. Mašina nebuvo judinta tris dienas. Kaip tik šįryt planavau su reikalais išvažiuoti. Ir še tau – kalėdinė dovana. Įtariu, kad užsidegė nuo elektros instaliacijos, nes degė maždaug toje vietoje, kur yra akumuliatorius“, – kalbėjo J.

Alytuje sudegė automobilis

, Alius Mikelionis
Naktį iš šeštadienio į sekmadienį, apie 1.30 val., Alytaus mieste Ramybės gatvės gyventoją pažadino keistas garsas. Pažiūrėjusi pro langą, alytiškė pamatė, kad dega jų „VW Beetle“ markės automobilis. Šalia stovėjo dar viena transporto priemonė, kurią pavyko apsaugoti. „VW Beetle“ ugnis sunaikino nepataisomai. Ugniagesiai įtaria, kad „vabalas“ padegtas. Spėjama, kad ugnis plito iš galinės dalies. Apie tai informuoti policijos pareigūnai dėl padegimo pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Alytuje pasitaiko vis daugiau atvejų, kai pavagiamos ar apgadinamos transporto priemonės

, Alius Mikelionis

Gegužės 16 dieną pavogtas Alytaus miesto gyventojai priklausantis „Audi 100“, kitą dieną automobilis rastas sudegintas šalia karjero Nemunaičio kaime. Pareigūnai mano, kad nusikaltimas įvykdytas iš chuliganiškų paskatų. Nusikaltimu įtariami asmenys nustatyti, vienas uždarytas į areštinę.

Surinkti turinį