direktorė

Naujoji Šv. Benedikto gimnazijos direktorė drąsiai apie laukiančius pokyčius

, Daina Baranauskaitė
Jau kone dvi savaitės, kaip Alytaus Šv. Benedikto gimnazijos direktoriaus pareigas eina konkursą laimėjusi Loreta Šernienė. Nors laikas trumpas, tačiau naujoji gimnazijos vadovė drąsiai kalba apie laukiamus pokyčius. Moksleiviai nori išsiderėti liberalesnes sąlygas dėl uniformų dėvėjimo, kalbama apie modernios melodijos skambutį, 3D spausdintuvą. Gimnazijos direktorė L. Šernienė žada, kad atras lėšų nemokamoms konsultacinėms pamokoms, taip pat nevengia klausimų apie pokyčius administracijoje.
Alytaus Šv. Benedikto gimnazijoje klega 712 moksleivių balsai.

Šv. Benedikto gimnazija turi naują direktorių

, Goda Čiginskaitė
Jau įvyko konkursas dėl Šv. Benedikto gimnazijos direktoriaus pareigų. Jame dalyvavo du pretendentai. Kaip informavo Švietimo skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas, geriausiai konkurse pasirodė ir daugiausiai balų surinko Loreta Šernienė.
Ji nuo 1985 m. iki 2012 m. Volungės pagrindinėje mokykloje dirbo rusų kalbos mokytoja, turi mokytojos ekspertės kvalifikaciją. Nuo 2012 metų dirba Stakliškių gimnazijos direktore, kiekvieną dieną iš Alytaus važiuoja į darbą Prienų rajone.
Šv.

Naujoji Alytaus jaunimo centro vadovė darbą pradės nuo kolektyvo telkimo

, Daina Baranauskaitė
Trečiadienį baigėsi trijų dienų laikotarpis, per kurį galėjo būti apskundžiami Alytaus jaunimo centro direktoriaus konkurso rezultatai. Apskundimas neįvyko, o konkurso laimėtoja – Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Jūratė Treigienė – darbą planuoja pradėti rugsėjo mėnesį.
Pusę metų Alytaus jaunimo centrui vadovavo laikinoji direktorė, mat ilgametė buvusi vadovė Regina Vilkelienė sukilus bendruomenei, tarybos sprendimu atšaukta iš pareigų.

Buvusi lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ direktorė kaltinama biudžeto lėšų grobstymu

, Goda Čiginskaitė
Alytaus miesto savivaldybė kreipėsi į Kauno apygardos prokuratūrą dėl lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ direktorės Lilijos Brusokienės galimai nusikalstamos veikos. Aštuonerius metus minėtoje ikimokyklinio ugdymo įstaigoje auklėtojai buvo mokamas atlyginimas, nors realiai moteris nedirbo. Skaičiuojama, kad padaryta 26 tūkstančių eurų žala.
Alytuje esančio lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ direktorė Lilija Brusokienė praėjusios savaitės ketvirtadienį, miesto tarybos sprendimu, atleista iš darbo.

Tyrimas dėl Butų ūkio vadovės pareiškimo Etikos komisijos sprendimu nebus pradėtas

, Daina Baranauskaitė
Pirmame naujos sudėties Alytaus miesto savivaldybės tarybos Etikos komisijos posėdyje patvirtinta komisijos pirmininko pavaduotoja, kuria balsų dauguma tapo visuomenės atstovė Adelė Dimšienė. Taip pat buvo svarstoma, ar pradėti tyrimą pagal Alytaus butų ūkio direktorės Stasės Mikelionienės pareiškimą dėl tarybos nario Roberto Šarknicko elgesio.
Etikos komisijoje yra 11 tarybos narių ir penki visuomenės atstovai. Tiesa, į pirmą posėdį iš 16 susirinko 9 nariai, vėliau prisijungė dešimtas.

Tarybos narys rengia interpeliaciją Butų ūkio direktorei

, Goda Čiginskaitė
Alytaus butų ūkio veikla jau daugiau nei pusmetį yra dalies naujai išrinktų tarybos narių akiratyje. Tarybos narys Robertas Šarknickas viešai pareiškė rengiantis interpeliaciją Butų ūkio direktorei Stasei Mikelionienei dėl prastai vykdomos veiklos. 
Alytuje, adresu Naujoji gatvė 16, esančiame bendrabutyje jau kone du dešimtmečius nėra karšto vandens. Viešai kalbėti panorusios garbaus amžiaus moterys papasakojo, jog šis faktas labai apsunkina gyvenimą.
„Prausiuosi maždaug kartą per mėnesį.

Alytaus jaunimo centro direktorė R. Vilkelienė atšaukta iš užimamų pareigų

, Daina Baranauskaitė
Praėjusią savaitę Alytaus miesto savivaldybės taryboje daugiau kaip valandą buvo svarstomas klausimas dėl Alytaus jaunimo centro direktorės Reginos Vilkelienės atšaukimo iš pareigų. Tarp politikų užvirė labai aštrios diskusijos, itin aktyviai pasireiškė posėdyje dalyvavę moksleivių tėvai. 19-ai politikų pasisakius už įstaigos vadovės atšaukimą, sprendimas priimtas.
Valandą ir 10 minučių – tiek laiko buvo svarstomas klausimas dėl Alytaus jaunimo centro direktorės Reginos Vilkelienės atšaukimo iš pareigų.

Teismas netenkino Lauros Radzevičiūtės ieškinio dėl jos grąžinimo į darbą

, Daina Baranauskaitė
Pirmadienį Alytaus rajono apylinkės teismas išnagrinėjo bylą pagal ieškovės Lauros Radzevičiūtės ieškinį Alytaus miesto savivaldybei, teatrui ir trečiajam asmeniui Inesai Pilvelytei. Teismui Laura Radzevičiūtė skundė pernai tarybos skirtą jai drausminę nuobaudą atleidimą iš darbo, prašė ją panaikinti, grąžinti į darbą, išmokėti išmokas, susijusias su darbo santykiais.

Moksleivių tėvai reikalauja Jaunimo centro direktorės atsistatydinimo, sprendimo projektas dėl jos atšaukimo iš pareigų jau paruoštas

, Daina Baranauskaitė
Į Alytaus merą ir tarybą kreipėsi apie 100 Jaunimo centro mokinių tėvų, kurie tvirtina, jog įstaigos vadovės Reginos Vilkelienės vadovavimo stilius neskaidrus, neetiškas, ir įsitikinę, kad ji turėtų atsistatydinti. Kitu atveju tėvai atsisakys Alytaus jaunimo centro teikiamų paslaugų nutraukdami sutartis.
Po tėvų kreipimosi tarybos „Alytaus piliečių“ frakcija parengė sprendimo projektą dėl R. Vilkelienės atšaukimo iš pareigų.

Skiriant Dainavos pagrindinės mokyklos direktorę – politikų dvejonės

, Daina Baranauskaitė
Tarybai buvo teikiama tvirtinti Dainavos pagrindinės mokyklos direktorės Editos Matulevičienės kandidatūra. Tam Alytaus politikai pritarė, nors tarybos narė Lina Sosunovičienė siūlė ne tik nepritarti E. Matulevičienės kandidatūrai, bet ir iš naujo organizuoti konkursą Dainavos pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms užimti. Vis tik direktorė paskirta.
Alytaus tarybai prisistatė konkursą dėl Dainavos pagrindinės mokyklos direktoriaus posto laimėjusi E. Matulevičienė. Tačiau, tvirtinant jos kandidatūrą, tvyranti atmosfera nebuvo itin šventiška.
Surinkti turinį