dviračiai

Iškomplektuoti nuomojami dviračiai

, Alius Mikelionis
Alytus turi puikius dviračių takus, besidriekiančius vaizdingomis vietomis, tačiau mieste nebuvo dviračių nuomos punkto. Niša pasinaudojo Alytaus miesto savivaldybės tarybos narys Aurelijus Jaruševičius, kuris alytiškiams ir miesto svečiams pasiūlė  juos nuomotis. Nupirkta 10 „Dropbike“ dviračių, tokio tipo dviračiai  skirti smagiam pasivažinėjimui, tačiau dvirates transporto priemones, stovinčias pėsčiųjų ir dviratininkų take, pastebėjo ir vagišiai (-ius). Nuo dviejų dviračių nusuktos sėdynės.

Šv. Jokūbo kelio ambasadorių estafetė įsibėgėja visoje Lietuvoje

, Aurelija Krampaitė
Vis dažniau jaunimo tarpe pasigirsta dar karšti keliautojų, piligrimų įspūdžiai iš kelionių po Šiaurės Ispaniją, vienu seniausių piligrimų keliu. Tai kelias, vedantis į didingąją Kompostelos Šv. Jokūbo katedrą, kur manoma yra palaidotas Apaštalas ir kankinys šventasis Jokūbas. 
Lietuvoje prieš keletą metų pradėtas populiarinti lietuviškasis Šv. Jokūbo kelias taip pat susilaukia nemažo susidomėjimo. Štai balandžio viduryje startavusi Šv. Jokūbo kelio jaunųjų ambasadorių estafetė, turėjusi baigtis gegužės 31d., vyks ir birželio mėnesį.

Į darbą atvažiuojantiems dviračiais – priedas prie atlyginimo

, Daina Baranauskaitė

Viešąjį transportą ir automobilius į dviračius iškeitusiems savo vadovaujamos įmonės darbuotojams alytiškis verslininkas mokės priedą prie atlyginimo. Už kiekvieną dieną – po 5 litus. Kodėl bendrovė „Vėtrija“ imasi tokio projekto ir ar noriai darbuotojai automobilius bei mikroautobusus keičia į dviračius, domisi „Dainavos žodis“.

Surinkti turinį