dziudo

Dziudo trenerio ir gimnazijos direktoriaus konfliktas persikelia į viešą erdvę

, Daina Baranauskaitė
Žinomas dziudo treneris Zenius Vencevičius viešai prabilo apie tai, jog savo gimtojo krašto mokykloje  – Miroslavo gimnazijoje – nori nemokamai vaikus mokyti dziudo, tačiau yra nepageidaujamas. Tuo tarpu ugdymo įstaigos vadovas atkerta, kad dziudo treneris jau yra ir kito paslaugų nereikia, mat dubliuosis veiklos. 
Alytiškis, žinomas dziudo treneris Zenius Vencevičius tvirtina, kad gniuždoma jo iniciatyva nemokamai mokyti dziudo jo gimtojo krašto mokykloje – Miroslavo gimnazijoje.
„Sportas Alytaus rajone tarsi lavoninėje.

Sporto žinios

, Romas Trubnikovas

Giedrius Štreimikis vėl geriausias vartininkas

Sporto žinios

, Romas Trubnikovas

Nelauktas Alytaus dziudo imtynininkų startas
Tris dienas Alytaus SRC bazėse šeimininkavo per 400 dziudo imtynių kovotojų. Jau 26-ą kartą aktyvaus dziudo puoselėtojo 35-erių pedagoginio darbo metų stažą turinčio trenerio Zenono Vencevičiaus iniciatyva buvo surengtas tarptautinis jaunių ir jaunučių turnyras, skirtas Lietuvos karininkui, Alytaus miesto garbės piliečiui Antanui Juozapavičiui atminti.

Sporto žinios

, Parengė Romas Trubnikovas

Netikėtas „RKL“ pralaimėjimas
Lietuvos moterų krepšinio A lygos pirmenybių lyderes Alytaus „RKL“ sportininkes Kaune ištiko nesėkmė rungtynėse su SKK penketuku (54:50). Aikštelės šeimininkės, įgijusios 4 taškų persvarą pirmoje žaidimo pusėje, sugebėjo ją išsaugoti iki dvikovos pabaigos. Alytiškių gretose rezultatyviai rungtyniavo Vaiva Bražionytė, Ugnė Montvilaitė, Dalia Juodžentė, atitinkamai pelniusios 11, 10 ir 9 taškus. Nepaisant pralaimėjimo, „RKL“ krepšininkės ir toliau lieka pirmenybių lyderės.

Sporto žinios

Naujametiniuose salės futbolo turnyruose triumfavo Alytaus komandos
Naujųjų metų išvakarėse Varėnoje ir Balbieriškyje buvo surengtos salės futbolo varžybos.

Stipriausias Lietuvos dziudo klubas – „Alytis“

Paskutinis 2013 m. varžybų akordas – Lietuvos dziudo federacijos komandinės taurės varžybos (Lietuvos komandinis čempionatas).

Dziudo turnyre niekas neprilygo alytiškiams

Šeštadienį Alytaus sporto mokykloje susirinko gausus būrys dziudo imtynininkų. Jau trečią kartą vykstančiame turnyre, skirtame Afganistane žuvusiam seržantui Arūnui Jarmalavičiui atminti, dalyvavo penkios komandos po septynis imtynininkus. Komandinėse varžybose grūmėsi Liepojos, Elektrėnų, Kauno  ir dvi Alytaus miesto  komandos.

Sporto žinios

Pasibaigė Lietuvos moterų futbolo I lygos čempionatas

Alytaus dziudistai žaidynių čempionai

, Klubo „Alytis“ informacija
Baigėsi Lietuvos jaunių žaidynės, kurias vainikavo dziudo varžybos. 
Alytaus jaunių rinktinė iškovojo pirmąją vietą, antra liko Vilniaus 1 komanda, trečia Kauno 1 komanda. Asmeninėje įskaitoje čempionais tapo Gelmina Cibulskaitė (52 kg), Jovita Gedvilaitė (+70 kg), Gytis Jucikas (66 kg) ir broliai Lorenas ir Ainis Ažukai (60 kg) – finalinė dvikova baigėsi pirmojo pergale, broliui liko sidabras. Taip pat sidabro medaliais pasipuošė Donatas Sabonis (81 kg), Rokas Nenartavičius (90 kg) ir Ignas Mečajus (+90 kg).

Sporto žinios

, Romas Trubnikovas

Daugybė šaulių laimėjimų
Su gausybe apdovanojimų iš Lietuvos kulkinio šaudymo komandinio ir asmeninių čempionatų bei Lietuvos jaunių žaidynių grįžo Alytaus šauliai.

Surinkti turinį