finansai

Futbolo klubas „Dainava“ – ir sportinių rezultatų, ir finansinėje duobėje

, Daina Baranauskaitė
Alytaus „Dainavos“ futbolo klubas išgyvena vienus iš prasčiausių laikų tiek dėl sportinių rezultatų, tiek dėl finansų. Pasikeitus klubo vadovams, finansinė situacija nepagerėjo, o žaidžiančių legionierių padėtis nepavydėtina. Klubo sąskaitos areštuotos, o iš užsienio šalių Alytaus klube žaisti atvykę sportininkai palikti likimo valiai: neturi kur gyventi, atlyginimai nemokėti dar už birželio mėnesį, sklinda kalbos, kad ir pavalgyti futbolininkai neturi už ką.

Šilumos tinklų vadovas įtariamas finansinės drausmės nesilaikymo ir neveiklumo nuodėmėmis

, Daina Baranauskaitė

Pabiro Alytaus savivaldybės įmonės UAB „Alytaus šilumos tinklai“ valdyba. Trys iš penkių valdybos narių parašė atsistatydinimo pareiškimus. Du valdybos nariai savo pasitraukimo nekomentuoja, trečiasis, Miesto ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas Jonas Baliukonis, atvirai prabilo apie galimą Šilumos tinklų vadovo finansinės drausmės nesilaikymą bei neveiklumą.

Finansų analitikai: nors ir jaučiamas ekonominis pagerėjimas, tačiau gyventojai skatinami turėti santaupų

, Daina Baranauskaitė
Alytaus regiono žiniasklaidos atstovus į spaudos konferenciją pakvietė „Swedbank“ Asmeninių finansų instituto vadovė Odeta Bložienė. Jos teigimu, besibaigiantys 2013-ieji daliai Lietuvos gyventojų turėjo įžiebti bent kibirkštėlę optimizmo. „Pirmą kartą nuo 2008 metų realus darbo užmokestis augo visais metų ketvirčiais, toliau mažėjo nedarbo lygis, o nominalios namų ūkių vartojimo išlaidos pasiekė ikirecesinį lygį.
Surinkti turinį