garbės pilietis

Alytaus garbės piliečio vardas bus suteiktas Vytautui Mockevičiui

Alytaus miesto tarybai buvo teikiamos dvi garbės piliečių kandidatūros – Juozui Budriui už Alytaus miesto vardo garsinimą Pasaulio šaudymo sporto čempionatuose, jaunosios kartos ugdymą bei Vytautui Mockevičiui, buvusiam Alytaus miesto savivaldybės tarybos nariui, ilgamečiam Alytaus miesto švietimo įstaigų vadovui, Alytaus sveikuolių klubo „Ryžtas“ įkūrėjui ir vadovui, už miesto švietimo plėtrą ir tobulinimą, sveikos gyvensenos puoselėjimą.

Kas taps Alytaus rajono garbės piliečiu?

, Alytaus rajono savivaldybės informacija
Minint Valstybės dieną Dauguose tradiciškai bus paskelbtas Alytaus rajono garbės pilietis. Šiais metais garbės piliečio vardui suteikti buvo pasiūlyti 5 kandidatai, nusipelnę Alytaus rajonui ir jo žmonėms. Tai seserys vienuolės, karys savanoris, partizanų vadas, dvasininkas visuomenės veikėjas ir asmuo, užsiimantis labdaringa veikla.

Alytaus Garbės piliečio vardas bus suteiktas pulkininkui Domininkui Jėčiui ir įmonės „Alita“ įkūrėjui Juozui Daukšiui

, Daina Baranauskaitė

Alytaus miesto savivaldybės politikai slapto balsavimo būdu pasisakė dėl dviejų teiktų garbės piliečio kandidatūrų. Nors būta įvairių diskusijų, vis tik Alytaus Garbės piliečio vardas bus suteiktas pulkininkui Domininkui Jėčiui (po mirties) ir įmonės „Alita“ įkūrėjui Juozui Daukšiui.
Iš slaptame balsavime dalyvavusio 21 tarybos nario už Juozo Daukšio kandidatūrą balsavo 13, prieš 6, susilaikė 2 tarybos nariai. Už Domininką Jėčių balsavo 13, prieš 8 tarybos nariai. Abu kandidatai patvirtinti.

Surinkti turinį