gauja

Lazdijų rajoną šiurpinusią gaują pamokė medžiotojas: vienam peršauta koja, kitą sulaikė policija

, Alius Mikelionis
Dzūkijoje, netoli Leipalingio esančiame Vilkininkų kaime, gyvenantis vyras sulaukė nekviestų svečių. Liepos 30-osios naktį į langą pabeldė jaunuolis. Kai tik 65 metų šeimininkas pravėrė langą – vaikinas smogė jam į veidą ir pasišalino. Netrukus atvyko jau dviese.
Vyras legaliai laiko ginklą. Kai vyriškiai bandė vėl brautis į namo vidų, paleido šūvį. Kulka pataikė nepilnamečiui į koją. Bendrininkas jį nusitempė už ūkinio pastato, kur juos ir sulaikė policija. Septyniolikmetis Leipalingio miestelio gyventojas išvežtas į Lazdijų ligoninę, neblaivų dvidešimtmetį (1,92 prom.

Alytuje siautėjusios gaujos nariai sulaikyti bevalgantys kebabus

, Alius Mikelionis
Praėjusių metų lapkričio mėnesį Alytaus mieste padaugėjo žmonių užpuolimo ir apiplėšimo atvejų. Nusikaltėliai daugiausia darbavosi Vidzgirio mikrorajone. Apie padažnėjusius užpuolimus gyventojus informavo ir savaitraštis „Dainavos žodis“, tačiau policijai sučiupti įtariamųjų vis nepavykdavo. Praėjus kone pusmečiui pareigūnai paskelbė, kad miestą šiurpinusi gauja sulaikyta.
Sulaikymo detalių pareigūnai neatskleidžia.

„Brazilkiniai“ ilgam pasodinti už grotų

Teismas ilgam pasodino prieš kelerius metus Alytuje siautėjusią gaują. Trys nariai pripažinti recidyvistais. Grupuotė teista ne tik už narkotikų platinimą, bet ir dėl susišaudymo, per kurį Kalašnikovo automatu buvo sužalotas kikbokso čempionas, Kaune dirbančios teisėjos sūnus.

Surinkti turinį