Kapas

Miroslavo gyventoja kape pasigedo giminaičio

, Alius Mikelionis
Miroslavo miestelio gyventoja, atvykusi į kapines, pasigedo gegužės mėnesį palaidoto sūnėno palaikų.  Toje pat kapavietėje palaidotas ir Loretos Kaminskienės tėvas. Ta kapo pusė neliesta. Manoma, kad jauno vyro kūną išsikasė mirusiojo sutuoktinė.
Lapkričio 11 dieną į Miroslavo kapines atvykusi ponia Loreta Kaminskienė kartu su savo mama apstulbo išvydusios, kad viena kapo pusė iškasinėta, išardytas paminklas. Viena jo dalis palikta vidury kapo, kita – šalia. Pamačiusi tokį vaizdą senolė susmuko. Moterys suprato, kad ekshumuotas jų užaugintas sūnėnas.

Alytuje – drama dėl kapavietės

, Daina Baranauskaitė
Atėjusi sutvarkyti kapų alytiškė apstulbo, mat, kur planavo amžino poilsio atgulti pati, rado palaidotą svetimą žmogų. Moteris prieš metus gavo dokumentus, kad kapavietė priklauso jai, tačiau be jos sutikimo palaidotas kitas asmuo.  Alytaus savivaldybės valstybės tarnautojai iš dalies savo kaltę pripažįsta, tačiau šioje situacijoje įžvelgia melagingai pateiktus duomenis ir siūlo teisybės ieškoti teismuose.
Alytuje, Daugų gatvės kapinėse, ant vieno kapo po laidotuvių dar nenuvytusios gėlės, dega žvakės, tačiau gyvieji pradėjo karą.
Surinkti turinį