kapinės

Konteineriuose prie kapinių galima rasti net kompiuterių

Po Vėlinių, visų mirusiųjų pagerbimo dienos, praėjus kelioms savaitėms, artimieji vėl rūpinasi kapų tvarkymu. Tenka surinkti sudegusias žvakutes, pasirūpinti nuvytusių želdinių išmetimu, o kur dar rudenį nukritę lapai, gilės. Dėl to daugiau darbo turi ir šiukšles išvežantys komunalininkai, neretai sunkiai spėjantys susitvarkyti su savo darbu. Ne gana to, į prie kapinių esančius konteinerius atliekas atveža gyventojai ir taip dar labiau apsunkina jų darbą.
„Ir taip kapinėse yra daug atliekų.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Rugsėjo 16–22 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėta tirti 60 nusikalstamų veikų.
 
ALYTUJE SUMUŠTAS VYRAS, LEIPALINGIO SEN. SŪNUS MUŠĖ MOTINĄ
Rugsėjo 16 dieną Alytaus aps. VPK gautas pranešimas, kad apie 19.30 val. į Alytaus aps. S. Kudirkos ligoninės Priėmimo skyrių pristatytas 47-erių metų vyras, kurį apie 19.20 val. Alytuje sumušė pažįstami asmenys.
Tą pačią dieną gyvenamojo namo kambaryje, esančiame Druskininkų sav., Leipalingio sen., pilietis V.

Ir kapinėse turi būti tvarka

, Alytaus rajono savivaldybės informacija
Alytaus rajono kapinėse pradėtas atliekų rūšiavimas ne toks sklandus, kaip  norėtųsi. Seniūnai skiria darbuotojus, kurie aiškina kapavietes tvarkantiems žmonėms, kaip rūšiuoti atliekas, savivaldybė prašo ir kunigų informuoti žmones.
Alytaus rajone prie Miroslavo, Rumbonių, Butrimonių, Daugų, Nemunaičio, Pivašiūnų, Santaikos ir Simno kapinių nuo birželio 1-osios pastatyti atliekų rūšiavimo konteineriai.
Surinkti turinį