kaulai

Šv. Liudviko bažnyčios šventoriuje archeologai randa XVI–XIX a. žmonių skeletus

, Daina Baranauskaitė
Jau kitais metais 200 metų jubiliejų švęsiančios Pirmojo Alytaus Šv. Liudviko bažnyčios šventoriuje atlikdami archeologinius kasinėjimus šiomis dienomis archeologai rado žmonių skeletų. 
Bažnyčia – avarinės būklės, nors čia ramybę randa ir meldžiasi 3500 parapijos tikinčiųjų – Alytaus miesto ir rajono žmonių.
Anot klebono Valdo Belecko, šie darbai užsakyti Mokslinės tarybos prie Kultūros ministerijos įpareigojimu, mat vyksta bažnyčios kapitalinio remonto projektavimo darbai.

Įsigytame sklype – karstas ir žmogaus kaulai

, Alius Mikelionis
Rugpjūčio 7 dieną neįprastą radinį aptiko Alytaus rajone sklypą įsigijęs asmuo. Duselninkų kaime (Krokialaukio sen.) formuojant žemės sklypus ir vykdant nukasinėjimo darbus, buvo rasti žmogaus kaulų fragmentai. Taip pat buvo atkasta stačiakampio formos medinė dėžė, panaši į karstą, kurioje matyti kaulų fragmentai.
Buvęs sklypo savininkas Gražvydas Atmanavičius, žemę paveldėjęs iš tėvų, nepamena, kad anksčiau čia būtų buvę kapinės. Gandai apie rastus kaulus greitai pasklido po kaimą. Vietiniai taip pat neprisimena, kad čia kada nors būtų atliekami laidojimai.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Balandžio 22–28 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 48 nusikalstamos veikos.
 
MOTINA SUŽALOJO MAŽAMETĘ
Balandžio 23 dieną Lazdijų rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl mažametės sumušimo. 2013 metais gimusi mergaitė atvežta į Lazdijų ligoninę balandžio 20 dieną. Jai nustatytas galvos sumušimas.
Surinkti turinį