Keliones

Sporto rūmų direktoriaus keliones tarnybiniu transportu nagrinės mero sudaryta komisija

, Daina Baranauskaitė
Alytaus sporto ir rekreacijos centro direktorius Tomas Stupuris – vėl dėmesio centre. Pilietiški žmonės užfiksavo jo tarnybinį automobilį Prienuose, kur jis ir gyvena.

Šv. Jokūbo kelio ambasadorių estafetė įsibėgėja visoje Lietuvoje

, Aurelija Krampaitė
Vis dažniau jaunimo tarpe pasigirsta dar karšti keliautojų, piligrimų įspūdžiai iš kelionių po Šiaurės Ispaniją, vienu seniausių piligrimų keliu. Tai kelias, vedantis į didingąją Kompostelos Šv. Jokūbo katedrą, kur manoma yra palaidotas Apaštalas ir kankinys šventasis Jokūbas. 
Lietuvoje prieš keletą metų pradėtas populiarinti lietuviškasis Šv. Jokūbo kelias taip pat susilaukia nemažo susidomėjimo. Štai balandžio viduryje startavusi Šv. Jokūbo kelio jaunųjų ambasadorių estafetė, turėjusi baigtis gegužės 31d., vyks ir birželio mėnesį.

Lazdijų krašte džiaugėmės dzūkų svetingumu

, Kristina Bondareva, VšĮ „Dienos namai“ direktorė, programos „Dorybių mokyklėlė“ koordinatorė

Vasarai baigiantis, vieną ramų bei šiltą rugpjūčio rytą į kelionę susiruošė per trisdešimt Alytaus valstybinių vaikų globos namų ugdytinių, lydimų direktoriaus pavaduotojų Jūratės Žvaliauskienės, Anelės Adamavičienės bei socialinių pedagogių Ritos Jankauskienės, Virginijos Paulauskienės. Pakeliauti po  Lazdijų kraštą juos pakvietė ilgalaikio neformalaus vaikų švietimo projekto „Dorybių mokyklėlė“ bendradarbiai Alytaus dekanas ir Šv. Angelų Sargų parapijos klebonas garbės kanauninkas Arūnas Užupis kartu su viešosios įstaigos „Dienos namai“ direktore Kristina Bondareva.

Alytaus rajono mokytojams – premijos, padėkos ir kelionė į Latviją

, Alytaus rajono savivaldybės informacija

Tarptautinę mokytojų dieną Alytaus rajono mokytojai šiais metais pasveikinti kitaip nei įprasta – skirtos ne tik premijos, padėkos, bet ir grupei pedagogų padovanota kelionė į Latviją.

Surinkti turinį