konkursas

Pirmojo Alytaus poliklinikos vadovo konkursą laimėjo Jūratė Filatovienė

, Daina Baranauskaitė
Alytaus miesto savivaldybėje vyko konkursas VšĮ Alytaus pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriaus pareigoms užimti. Jį laimėjo iki šiol laikinai šiam centrui vadovavusi Jūratė Filatovienė.  
Alytaus pirminės sveikatos priežiūros centre dirba 17 darbuotojų. Praėjusios savaitės ketvirtadienį paaiškėjo, kas vadovaus Alytuje sveikatos paslaugas teikiančiai įstaigai, iki šiol turėjusiai tik laikinąją vadovę.

„Raguvilė“ paprašyta vėl valyti gatves Alytuje

, Alius Mikelionis
Kai šių metų sausio 5 dieną Santaikos gatvėje į kalnelį negalėjo užkopti net sunkvežimiai su grandinėmis ant ratų, už Alytaus gatvių barstymą buvo  atsakinga Kretingos rajone registruota UAB „Raguvilė“. Kilus vairuotojų nepasitenkinimui, sureagavo ir Alytaus miesto savivaldybė. Nors bendrovė dar turėjo sutartį, ją miesto valdžia nusprendė nutraukti ir skelbti naują konkursą. 
Miesto administracija sugriežtino gatvių valymo sutarties sąlygas – nurodyta, per kiek laiko turi būti reaguota į ekstremalias oro sąlygas.

Savivaldybė paskelbė viešąjį konkursą Rotušės bokšto laikrodžio pirkimui

, Daina Baranauskaitė
Tikėtina, kad maždaug po dviejų mėnesių ant Alytaus Rotušės visų keturių bokšto pusių bus sumontuoti modernūs LED laikrodžiai. Nors miesto taryba metų pradžioje laikrodžio pirkimui nepritarė, tačiau viešasis pirkimas paskelbtas.  
Alytaus miesto savivaldybės taryba dar metų pradžioje yra pasisakiusi prieš laikrodžio pirkimą ant Rotušės bokšto. Vis tik paaiškėjo, kad laikrodis perkamas. Pasiūlymų viešiesiems pirkimams savivaldybė laukia iki šio penktadienio.

Alytaus kultūros ir komunikacijos centro vadovas traukiasi, skelbiamas naujas konkursas

, Daina Baranauskaitė
Alytaus miesto savivaldybė artimiausiu metu skelbs viešąjį konkursą užimti Kultūros ir komunikacijos centro direktoriaus pareigas. Šios atsilaisvino gana netikėtai – įstaigos vadovo pavaduotojai prabilus apie vykdomus nusižengimus. Kultūros ir komunikacijos centro direktorius, paragintas savivaldybės vadovų, iš posto traukiasi nuo rugsėjo 1 dienos.
Alytaus kultūros ir komunikacijos centras lieka be vadovo. Kone dvylika metų įstaigai vadovavęs Vidas Simanauskas traukiasi iš einamų pareigų.

Apskųsti Alytaus apskrities ligoninės vadovo konkurso rezultatai

, Daina Baranauskaitė
Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės direktoriaus pareigų konkursas apskųstas Kauno apygardos administraciniam teismui. Teismo prašoma panaikinti ligoninės vadovo konkurso rezultatus ir įpareigoti savivaldybę organizuoti naują konkursą. Nugalėtoju pripažintas iki šiol ligoninei vadovavęs Artūras Vasiliauskas.
„Aš teismui surašiau viską aiškinamajame rašte, nenoriu visko detalizuoti, tai nebūtų traktuojama kaip spaudimas. Tačiau jeigu mes nematytume pažeidimų, tikrai neskųstume, nes tai ne vaikų žaidimai.

Verslininkai skelbia prekybos centro pastato detalių idėjos konkursą

, Daina Baranauskaitė
Antrą kartą įvyko Topolių gatvėje planuojamo statyti prekybos centro  viešasis projektinių sprendinių pristatymas. Tačiau ir šįsyk architektų bendruomenė pareiškė nenorinti šalia Naujosios gatvės matyti sandėlio formos pastato ir reikalauja, kad prekybos centras derėtų prie aplinkos, šalia esančio Sveikatingumo  tako.

Švietimo ir mokslo ministerija tęsia tyrimą dėl konkurso Dainavos pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms užimti rezultatų

, Daina Baranauskaitė
Švietimo ir mokslo ministerijoje jau mėnesį laiko nagrinėjamas skundas, ar tikrai Dainavos pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms užimti organizuoto konkurso nugalėtoja nepažeidė dokumentų pateikimo terminų, ar teisėtai pripažinta laimėtoja. Skundo nagrinėjimas pratęstas.

Mokomės būti gamtos vaikais

, INGA GUDELEVIČIENĖ, Alytaus lopšelio-darželio ,,Boružėlė“ priešmokyklinio ugdymo pedagogė LINA BRENKEVIČIENĖ, Alytaus lopšelio-darželio ,,Boružėlė“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Mokslininkų atliktais tyrimais, kiekvienas Lietuvos gyventojas kasmet išmeta apie 30 kg plastiko atliekų. Žinant, kad plastikas suyra per 500 metų, apie jo perdirbimą kalbėti būtina. Pedagogai, ugdydami jaunosios kartos atsakingumą, nuolat atkreipia dėmesį į opią šiukšlių problemą, skatina mąstyti „žaliai“.

Mero potvarkiu sustabdytos konkurso į Sporto rūmų direktoriaus postą procedūros

, Daina Baranauskaitė

Alytaus miesto mero Jurgio Krasnicko potvarkiu sustabdytos konkurso į Sporto ir rekreacijos centro direktoriaus postą procedūros. Mero įsitikinimu, konkurso nuostatos neatitiko tarybos keliamų reikalavimų. Kiek pretendentų taikosi į Sporto rūmų direktoriaus postą ir kada įvyks konkursas – domisi „Dainavos žodis“.

Surinkti turinį