krepšininkės

Dviem pergalėmis sezoną pradėjo Alytaus RKL-gut.lt krepšininkės

, Alius Mikelionis
Alytaus moterų krepšinio komanda RKL-gut.lt pradėjo „Akvilės“ krepšinio lygos sezoną dviem pergalėmis. Alytiškės, ginančios čempionių titulą, Marijampolėje sutriuškino vietos ekipą, o šeštadienį Kaune susitiko su viena pajėgiausių A grupės komandų – Kauno KTU.
Alytiškės nuo pat rungtynių pradžios perėmė iniciatyvą. Ypač gerai dzūkėms susiklostė rungtynių pradžia. Jos spurtavo 11:2 ir visų rungtynių metu kontroliavo situaciją.

Nugalėjusios šiaulietes Alytaus SRC krepšininkės kausis dėl medalių

Baigėsi Moksleivių krepšinio lygos atkrentamosios varžybos. Trečią vietą reguliariajame sezone užėmusios Alytaus SRC (U-18) krepšininkės, treniruojamos Irenos Špiegienės, susitiko su šeštą vietą užėmusiomis Šiaulių KA „Saulė“ sportininkėmis. Ši komanda laikoma viena nepalankiausių mūsų miesto krepšininkėms. Tačiau šiauliečių barjerą Alytaus SRC sportininkės peržengė. Namuose jas pavyko įveikti 75:50. Atsakomosios rungtynės šeštadienį vyko Šiauliuose. Po permainingos kovos dzūkaitės palaužė saulės miesto komandą 80:67 ir pateko į finalo ketvertą.

I. Špiegienės treniruojamos krepšininkės reguliarųjį sezoną baigė pergale prieš Šiaulių KA „Saulė“

Sekmadienį baigėsi MKL (Moksleivių krepšinio lyga) jaunių U18 merginų krepšinio čempionato reguliarusis sezonas. Paskutinėse rungtynėse trenerės Irenos Špiegienės auklėtinės namuose susitiko su principinėmis varžovėmis – Šiaulių KA „Saulė“ krepšininkėmis. Rungtynes geriau pradėjo alytiškės, jos nuolat turėjo kelių taškų persvarą. Tačiau šiaulietės trečiame ketvirtyje išlygino rezultatą – 39:39. Mūsų miesto sportininkės atitiesė ir vėl padidino pranašumą iki dviženklio. Panaši persvara laikėsi ir ketvirto kėlinio metu.

Žinomo specialisto išskirtinis dėmesys – dviem perspektyvioms krepšininkėms

Šabtajus Kalmanovičius nuvedė jį į Maskvą, Arvydas Sabonis sugrąžino į tėvynę. Šešerius metus Rusijoje gyvenęs Rolandas Radvila atsakingas už visą Lietuvos krepšinio jaunuolyną. Tokius žaidėjus kaip Mantas Kalnietis ar Sergejus Karasiovas ugdęs treneris apsilankė Alytuje. Žinomą specialistą sudomino dvi Alytaus SRC krepšininkės – Saulė Mikelionytė ir Kristina Masionytė.

I. Špiegienės auklėtinės klaipėdietes užmėtė tritaškiais

Moksleivių krepšinio lygos U-18 A divizione be pralaimėjimų žengia Alytaus sporto ir rekreacijos centro krepšininkės, treniruojamos Irenos Špiegienės. Sekmadienį alytiškės namų arenoje priėmė Klaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokyklos auklėtines. Iki tol uostamiesčio krepšininkės šį sezoną nebuvo patyrusios pralaimėjimo. Atkakli kova vyko tik du kėlinius, po kurių viešnios turėjo vieno taško persvarą – 36:37. Po ilgosios pertraukos alytiškės pelnė 25 taškus be atsako ir atsiplėšė nuo varžovių. Po trečio kėlinio alytiškės turėjo dvidešimties taškų persvarą – 63:43.

Alytus – jaunųjų krepšininkų kalvė

Alytus tapo tikra jaunimo krepšinio sostine, kai šeštadienį Moksleivių krepšinio lygos čempionėmis tapo ir šešiolikmetės krepšininkės Irenos Špiegienės auklėtinės. Tokiu pačiu pasiekimu prieš dvi savaites džiaugėsi Sigito Krukio vaikinai. Tad šešiolikmetės merginos ir septyniolikmečiai vaikinai – oficialiai stipriausi Lietuvoje.
Lemiamas finalo ketverto kovas krepšininkės pradėjo penktadienį Vilniuje. Šešiolikmetės dzūkaitės principinėje dvikovoje su amžinomis priešininkėmis iš Šiaulių susitiko pusfinalyje.

Alytaus krepšininkės kamuolį iškeitė į bokso pirštinę

Alytaus krepšininkės kamuolį iškeitė į bokso pirštine, o neįprastą treniruotę vedė Alytaus sporto rūmų direktorius ir kovos menų  propaguotojas Tomas Stupuris.
Vienos iš moksleivių krepšinio lygos reguliariojo sezono  lyderių, alytiškės, kovai dėl medalių ruošiasi ne tik krepšinio aikštelėje, sunkumų kilnojimo, bet ir kovinių sporto šakų salėse. Idėja surengti kiek kitokias treniruotes kilo komandos trenerei Irenai Špiegienei. Merginos pritarė pasiūlymui.
Krepšininkės išmoko keletą kovos veiksmų.