lavonas

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Gruodžio 9–15 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos  tirti 49 nusikalstamos veikos.
 
NUOSTOLIAI
Gruodžio 9 dieną nuo vagišių nukentėjo Alytaus rajono Alovės seniūnijos gyventoja. Moteris prarado piniginę, kai viešėjo Alytuje. Piniginė dingo jai būnant Naujojoje gatvėje esančioje parduotuvėje. Moteris prarado vairuotojo pažymėjimą, 45 eurus ir banko korteles.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Lapkričio 18–24 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 46 nusikalstamos veikos.
 
MOTINĄ APGAVO SŪNUS
Kad nuo sukčių nukenčia gyventojai, tai nestebina turbūt nieko, tačiau neįprastas įvykis registruotas Lazdijuose. Lapkričio 18 dieną Lazdijų seniūnijos gyventoja pranešė, kad jos vardu paimta greitųjų kreditų už 2 000 eurų. Paaiškėjo, kad į paskolų liūną moteris pateko sūnaus dėka.

Kol atvyko pagalba, užsiliepsnojusiame automobilyje sudegė jaunuolis

, Daina Baranauskaitė
Kraupi avarija įvyko Prienų rajono kelyje. 23-ejų jaunuolis nuvažiavo nuo kelio, pravažiuojantys asmenys iškvietė policijos pareigūnus, tačiau kol jie atvyko, automobilis užsiliepsnojo, o vairuotojas žuvo liepsnose. 
Prienų rajono kelyje, griovyje, užgesinus gaisrą automobilyje „VW Golf“, keleivio sėdynėje rastas apdegęs 23-ejų metų jaunuolio kūnas. Anot policijos pareigūnų, paaiškėjo, kad jaunuolis Gudelių kaime vartojo alkoholį su šeimos nariu ir pasakė, kad eina į lauko tualetą. Tačiau jis užsivedė automobilį ir išvažiavo.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Lapkričio 4–10 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 35 nusikalstamos veikos.
 
„BMW“ PARTRENKĖ DVIRATININKĄ
Lapkričio 4 dieną apie 17 valandą Lazdijų rajone, kelyje Lazdijai–Kalvarija automobilis „BMW“ partrenkė dviratininką. Dėl patirtų sužalojimų 59-erių vyras išvežtas į Lazdijų ligoninę.
Panašus įvykis registruotas lapkričio 5 dieną kelyje Vilnius–Varėna–Gardinas. Apie 7 valandą „IVECO“ vairuotojas nepastebėjo dviratininko ir partrenkė jį.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Liepos 8–14 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 48 nusikalstamos veikos.
 
NEI PREKIŲ, NEI PINIGŲ
Liepos 8 dieną į Alytaus apskrities VPK pareigūnus kreipėsi 1981 metais gimęs vyras. Jis pareigūnams pasakojo, jog įmonė, kuriai jis vadovauja, birželio 29 dieną užsisakė prekių už 3 000 eurų.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Birželio 24–29 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 34 nusikalstamos  veikos.
 
SMURTO BANGA
Birželio 24 dieną pradėti trys ikiteisminiai tyrimai dėl smurto artimoje aplinkoje atvejų. Nuo sutuoktinio nukentėjo penkiasdešimtmetė Simno seniūnijos gyventoja. Dar vienas pranešimas gautas iš Alytaus mieto gyventojos (45 m.). Moteris skundėsi, kad prieš ją smurtavo vyras.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Kovo 25–31 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 36 nusikalstamos veikos.
 
APVOGTAS BUTAS
Kovo 25 dieną Alytaus aps. VPK gautas 29-erių metų moters, gyvenančios Alytuje, pareiškimas, kad įsibrauta į jos butą ir pavogta 3 500 eurų, 1 200 svarų sterlingų, 2 500 JAV dolerių, sidabrinis ir auksinis žiedai, sidabriniai auskarai.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Gruodžio 31 – sausio 6 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 42 nusikalstamos veikos.
 
NAUJAMETINIAI ĮVYKIAI
Sausio pirmosios naktį Alytuje neblaivus sutuoktinis sumušė žmoną. Moteris sako, jog vyras be jokios priežasties smogė jai kumščiu į smilkinį tuo metu, kai ji gulėjo lovoje.

Kriminalinių įvykių apžvalga

Lapkričio 19–25 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 55 nusikalstamos  veikos.
 
VAGYSTĖS  IŠ AUTOMOBILIŲ
Lapkričio 19 dieną Alytuje apvogti mažiausiai du automobiliai, iš kurių išlupta brangi multimedijos įranga. Devynių šimtų litų nuostolį patyrė „VW Passat“ savininkas. Įranga pavogta ir iš automobilio „Škoda Superb“.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis

Rugpjūčio 27 – rugsėjo 2 dienomis Alytaus apskrities vy-riausiajame policijos komisariate užregistruotos 53 nusikalstamos veikos.

Pavogtos pušys
Rugpjūčio 27 dieną Varėnos rajone, Valkininkų seniūnijoje esančiame miške, nenustatyti asmenys išpjovė 18 pušų. Miško savininkė dėl vagystės patyrė 2100 litų žalą.
Tvarkydama namus, moteris rado ginklą

Surinkti turinį