ligoninė

Neįtikėtina: 45-erių vyrą ištiko infarktas, tačiau medikai nustatė skrandžio plyšimą

, Daina Baranauskaitė
Gražiausias metų šventes Alytaus rajono gyventojai Lina ir Jonas Stanevičiai sutiks namuose, tačiau iki didelės nelaimės buvo likę labai nedaug. J.

Alytaus apskrities ligoninės vadovo pareigas konkurse laimėjo Artūras Vasiliauskas

, Justina Pocevičiūtė
Ketvirtadienį vyko konkursas užimti Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninės direktoriaus pareigoms. Iš šešių dalyvavusių kandidatų nugalėjo iki šiol ligoninei vadovavęs Artūras Vasiliauskas. 
Užimti apskrities ligoninės vadovo postą panoro 6 medikai – Dmitrij Kačiurin, Sigitas Katkevičius, Jurgis Krasnickas, Rolandas Sereika, Vytautas Špucis ir Artūras Vasiliauskas. Pastarasis surinko daugiausiai balų ir paskelbtas nugalėtoju. 
„Mane palaikė kolektyvas bei paskatino dalyvauti konkurse.

Tarybos nario siūlymu, apskrities ligoninės paslaugų kokybės vertinimą atliks savivaldybė, o ne ji pati

, Justina Pocevičiūtė
Alytaus miesto taryboje svarstant klausimą dėl sveikatos priežiūros įstaigų šių metų siektinų veiklos užduočių ir vertinimo rodiklių nustatymo, tarybos narys Andrius Jučas pasiūlė papildyti sprendimo projektą. Pasiūlymo esmė, kad nuo šiol ne pati Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninė vertintų savo paslaugų kokybę atlikdama pacientų apklausas, o tai vykdytų steigėjas – savivaldybė.
Tarybai buvo teikiamas klausimas dėl Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės, poliklinikos, Pirminės sveikatos priežiūros centro 2017 m. siektinų veiklos užduočių ir vertinimo rodiklių.

Bus skelbiami nauji Alytaus gydymo įstaigų vadovų konkursai

, Justina Pocevičiūtė
Pokyčiai laukia Alytuje esančių gydymo įstaigų. Pasikeitus teisės aktams, nuo šių metų liepos 1 dienos pareigas turi pradėti eiti nauji skelbiamus viešuosius konkursus laimėję Alytaus poliklinikos, ligoninės bei Pirminio sveikatos priežiūros centro direktoriai.

Ligoninėje – traumas patyrusių žmonių nemažėja, sunkiai traukiasi ir gripas

, Goda Čiginskaitė
Nors Alytaus šaligatvius prižiūrinčios viešosios įstaigos „Alytaus infrastruktūra“ atstovai tikina, kad dangos prižiūrimos, pabarstomos smėlio-druskos mišiniu laiku, tačiau susižeidusių, traumas patyrusių žmonių nemažėja. 
Alytaus apskrities S. Kudirkos ligonės Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus vedėja Vilma Krušnienė teigė, kad skyriuje per parą apsilanko per 100 žmonių. „Nemaža dalis žmonių atvyksta patyrę traumas, tačiau ne tik. Įtaką daro ir gripas. Daug pacientų atvyksta ir dėl vidaus ligų.

Po dviejų savaičių gydymo – mirtis ant ligoninės suoliuko

, Daina Baranauskaitė
Netikėta mirtis ant Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės suoliuko praėjusios savaitės ketvirtadienį ištiko 81-erių alytiškę. Moterį po dviejų savaičių gydymo medikai išleido į namus, tačiau jų senolė nepasiekė. Manoma, kad mirties priežastis greičiausiai yra trombozė.
Praeiviai nedelsdami iškvietė medikus.
„Mirtis tikrai labai netikėta. Nemalonu ir mums, medikams, ir artimiesiems.

Tyrimas dėl Alytaus apskrities ligoninės subliuško

, Daina Baranauskaitė
Specialiųjų tyrimų tarnyba nepradėjo tyrimo pagal anoniminį skundą dėl galimų korupcijos apraiškų Alytaus apskrities ligoninėje.

Specialiųjų tyrimų tarnyba pradėjo tyrimą dėl ligoninės vadovo galimo piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi

, Daina Baranauskaitė
Alytaus  miesto tarybos Antikorupcinė komisija pagal skundą praėjusią savaitę nutarė pradėti tyrimą dėl Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninės direktoriaus Artūro Vasiliausko galimo piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir korupcijos.  
Tačiau pasikalbėję su ligoninės vadovu Artūru Vasiliausku, galimu skundo autoriumi bei kontrolieriumi, Antikorupcinės komisijos nariai nutarė laikinai tyrimą sustabdyti, mat visa medžiaga jau perduota Specialiųjų tyrimų tarnybai.
Apie Alytaus apskrities S.

Alytaus ligoninėje karantinas, sustabdytas ugdymo procesas mokyklose

, Daina Baranauskaitė
Nuo pirmadienio Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninėje – karantinas. Gydymo įstaigos  direktoriaus įsakymu, imtasi visų būtinų priemonių – pas ligonius neįleidžiami lankytojai, sustabdyti planiniai gydymai, stabdomos planinės operacijos. Sveikstantys ligoniai išleidžiami namo, kad atsilaisvintų vietos susirgusiems gripu.

Po išgertuvių vienas mirė, du ligoninėje pabudo iš komos

, Daina Baranauskaitė
Antradienį Alytaus rajone, Skraičionių kaime, puotavo vyriškių kompanija. Deja, po pasibuvimo vienas 54-erių vyras mirė, du trečiadienį atsibudo iš komos ir yra ligoninės Reanimacijos skyriuje. 
Dar vienas vyras buvo užsukęs tik trumpam ir tvirtina, kad medikų spėjimai, jog vyrai apsinuodijo alkoholiu, neteisingi. Esą patalpoje buvo smalkių. 
Pivašiūnų seniūnijoje, Skraičionių kaime, antradienį vyko išgertuvės. Kaip pasakojo vienas iš dalyvių, Alvydas, kuris pabuvo trumpai, vyrai ragavo naminukę.
Surinkti turinį