Likiškėlių mokykla

Likiškėlių pagrindinės mokyklos bendruomenę išgąsdino gaisras mokyklos rūsyje

, Goda Čiginskaitė
Trečiadienį 13 val. 33 min. Bendrajame pagalbos centre  bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Alytuje, Likiškėlių g. 12, Likiškėlių pagrindinės mokyklos archyve, kažkas dega. 
Į įvykio vietą buvo išsiųstos Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pajėgos – net septyni automobiliai. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, patalpos jau buvo stipriai uždūmintos. Vaikai ir darbuotojai iš pastato evakuoti.
Į įvykio vietą atskubėjo policijos pareigūnai. Taip pat greitosios medicinos pagalbos medikai.

Direktoriaus flašmobas ir naujos galimybės „Virtuvės mitų griovėjams”

, Alius Mikelionis
Alytaus Likiškėlių pagrindinėje mokykloje veikia „Virtuvės mitų griovėjų“ klasė. Nuo šiol moksleiviai turės daugiau galimybių eksperimentuoti, mat du socialiniai partneriai įsipareigojo tiekti savo produkciją. Miltiniais produktais aprūpins „Kauno grūdai”, pieno – „Vilkyškių pieninė”. Prie šio projekto prisijungė ir Alytaus kolegija bei Alytaus profesinio rengimo centras.

Naujasis Likiškėlių mokyklos direktorius: „Apie mus išgirs ne tik Alytus, bet ir Lietuva“

, Daina Baranauskaitė
Nuo balandžio 4 dienos Alytaus Likiškėlių pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigas užims Donatas Vasiliauskas. Tokį sprendimą trečiadienį priėmė Alytaus miesto savivaldybės taryba.
Naujasis mokyklos vadovas tvirtina, jog yra nusiteikęs labai entuziastingai ir pasiryžęs keisti įstaigos įvaizdį. „Mokykla yra palankiame rajone, kur yra daug jaunų šeimų. Aš pat gyvenu tame rajone, auginu sūnų. Todėl situaciją žinau labai gerai. Mokykla formuoja naują įvaizdį.

Likiškėlių pagrindinėje mokykloje langai keičiami vėlų rudenį

, Daina Baranauskaitė

Alytaus Likiškėlių pagrindinėje mokykloje besimokančių vaikų tėvai ėmė bruzdėti dėl ugdymo įstaigoje niekaip nesibaigiančio langų keitimo proceso. Moksleiviams nuolat kaitaliojamos klasės, dažnai neturi galimybių naudotis kompiuteriu, netgi internetu, kitomis būtinomis priemonėmis. Kodėl langai keičiami vėlų rudenį, o darbai, kaip prognozuojama, tęsis ir žiemą, – domisi „Dainavos žodis“.

Vasara Likiškėlių pagrindinėje mokykloje

, Ramutė Vitienė, stovyklos vadovė, Likiškėlių pagrindinės mokyklos socialinė pedagogė metodininkė

 

Lions Quest programa „Paauglystės kryžkelės“ Likiškėlių pagrindinėje mokykloje

, D. Čepanonienė, programos „Paauglystės kryžkelės“ mokytoja, R. Vitienė, socialinė pedagogė

 

Mokykla – zona be korupcijos

, Gabrielė Kuzmickaitė, Dovilė Matulevičiūtė, 10a klasė

 

Tarpmokyklinis integruotas projektas tęsiasi

, Gita Karnilienė, Likiškėlių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja

Jau treti metai tęsiasi tarpmokyklinis integruotas projektas „Draugystės sodas“, kuriuo siekiama gerinti neįgaliųjų mokinių socialinius įgūdžius, padėti integruotis į visuomenę, skatinti sveikųjų ir neįgaliųjų mokinių bendravimą ir bendradarbiavimą tarp Likiškėlių pagrindinės mokyklos floristikos būrelio (mokytoja Gita Karnilienė) ir Dzūkijos pagrindinės mokyklos specialiųjų ir lavinamųjų klasių (mokytojos Danguolė Balčiūnienė ir Asta Galbuogienė) mokinių.

Surinkti turinį