meras

2018-ieji Alytaus rajone – ypatingos jautros žmogui ir jo poreikiams metai

Alytaus rajono savivaldybės taryba patvirtino 2018 metų strateginį veiklos planą ir biudžetą. Kaip gyvensime šiais metais, pagrindinius akcentus politikai sudėliojo, tačiau ką realiai pajus Alytaus rajono gyventojai – pokalbis su rajono meru Algirdu Vrubliausku.
 
– Meras yra arčiausiai žmonių esantis tiesiogiai išrinktas valdžios atstovas.

Alytuje vėl sodintos sakuros

, Alius Mikelionis
Alytuje įsikūrusi „Marisos“ įmonių grupė miestui dovanojo dar keturias sakuras. Su pavasariu siejami medžiai pasodinti Alytaus mieste, Žaliojoje gatvėje, šalia kitų septyniasdešimties. Prie medelių sodinimo, nepabūgęs prasto oro, prisijungė ir miesto vadovas Vytautas Grigaravičius.
Žaliojoje gatvėje verslininkai planuoja pasodinti 100 baltai rausvų medžių. Jau dabar artėjama prie aštuntos dešimties. Nors šie medeliai labiau asocijuojasi su Japonija, jie populiarūs ir Lietuvoje.

Geriau vieną kartą pamatyti, negu šimtą kartų išgirsti. Meras dalyvavo dviračių žygyje

, Alius Mikelionis
Antradienio vakarą Rotušės aikštėje būriavosi dviračių mėgėjai, kurie kartu su miesto meru išsiruošė į apžvalginę kelionę po Dzūkijos sostinę. Nors Alytus ir patenka tarp trijų miestų Lietuvoje, kur geriausiai išvystyta dviračių infrastruktūra, tačiau dažnai dviračiais važinėjantys randa ir trūkumų. Būtent juos ir norėta parodyti miesto vadovams. 
Kolona dviratininkų pajudėjo į vietas, kur reikalinga atlikti tam tikrus darbus.

Į Alytaus mero kabinetą įvarytas ir padovanotas dviratis

, Alius Mikelionis
Antradienį apsukę kelis ratus Rotušės aikšte į mero kabinetą pasibeldė dviratininkai. Jie atvyko ne tuščiomis. Merui į kabinetą įvarytas ir padovanotas maždaug 300 eurų vertės dviratis.

Rinkimų komiteto kvietimas pasirašyti sąžiningos konkurencijos deklaraciją pavadintas rinkiminiu šou

, Daina Baranauskaitė.
Vienas iš Alytuje veikiančių rinkimų komitetų, kurio lyderis Vytautas Grigaravičius, dalyvaujančius mero ir tarybos rinkimuose politikus trečiadienį pakvietė pasirašyti sąžiningo konkuravimo deklaraciją. Iš dešimties Alytaus pretendentų į merus pasirašė keturi. Dauguma kvietimą pasirašyti sąžiningos politinės konkurencijos deklaraciją pavadino rinkiminiu šou.
„Taip, mes nesame dar juridiškai įregistruoti kaip kandidatai, bet tai mums netrukdo pasirašyti šią deklaraciją. Mes pasiruošę dirbti skaidriai, todėl pasirašysime šią deklaraciją.

Minint statybininkų profesinę dieną, stiprus mero ir statybinių organizacijų vadovų pokalbis

, Daina Baranauskaitė
Antradienį Alytuje veikiančių statybinių organizacijų vadovai pakviesti verslo pusryčių su miesto vadovais, taip pat pasveikinti profesinės šventės – Statybininkų dienos – proga. Oficialiame susitikime nebuvo girdėti, kaip įprasta, liaupsių ir mandagybių. Statybinių organizacijų vadovai priekaištavo, kodėl Alytuje konkursus laimi nevisai patikimos ir nevietinės bendrovės, kurių trūkumus vėliau tenka taisyti Alytaus statybininkams.

Alytaus mero pavyzdžiu aukoti kūdikių namams pasekė dar septyni ledinio vandens kibiro iššūkį priėmę alytiškiai

, Daina Baranauskaitė

Antradienį du Alytaus apskrities sutrikusio vystymosi kūdikių namų auklėtiniai miesto vadovui Jurgiui Krasnickui įteikė po jurginų žiedą ir savo nutapytą paveikslą. Taip mažieji kūdikių namų vaikai atsidėkojo už tai, kad priėmęs ledinio kibiro iššūkį miesto meras paaukojo būtent kūdikių namams. Jo pavyzdžiu pasekė dar septyni asmenys.

Alytaus rajono mero visuomeniniai patarėjai – be politinio prieskonio

, Daina Baranauskaitė
Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas pristatė savo visuomeninius patarėjus. Neatlygintinai jam patars keturi asmenys. „Labai ilgai galvojau, kuriuos žmones pasirinkti. Šie asmenys, kurie man patars, turi tam tikrą autoritetą, pasiekimus gyvenime, jie yra nepartiniai.

Lazdijuose įsibėgėja nauja šeimos verslo kryptis – mėsinių galvijų auginimas

, Daina Baranauskaitė
Trečiadienį Lazdijų rajono savivaldybės mero Artūro Margelio kvietimu  Nacionalinės 2014–2020 m. gyvulininkystės sektoriaus plėtros programos eiga aptarta tarptautiniu lygiu.

Alytaus meras Jurgis Krasnickas atostogaus Meksikoje

, Daina Baranauskaitė

Alytaus miesto savivaldybės meras Jurgis Krasnickas po paskutinio šiais metais tarybos posėdžio nutarė pailsėti.
Alytaus miesto meras J. Krasnickas nuo gruodžio 30 dienos iki kitų metų sausio 16 dienos oficialiai atostogauja. Kaip po paskutinio šiais metais vykusio tarybos posėdžio teigė savivaldybės vadovas, mero darbas įtemptas, tad atitrūkti nuo politikos – būtina.

Surinkti turinį