mikroautobusai

Naujos kokybės viešojo transporto paslaugos teks palaukti – paslaugos pirkimo sąlygos sukasi teismų karuselėje

, Goda Čiginskaitė
Viešojo transporto Alytuje paslaugos pirkime ketinusi dalyvauti Vilniaus bendrovė apskundė pirkimo sąlygas. Pirmosios instancijos teismas pasisakė, jog dvi sąlygos iš tiesų riboja konkurenciją. Alytaus miesto savivaldybei teko apsispręsti – keisti sąlygas, atsižvelgiant į pastabas, ar skųsti teismo sprendimą.

Dėl kritusių kuro kainų siūloma mažinti ir mikroautobusų bilietėlių kainas

, Daina Baranauskaitė
Vienas Alytaus miesto savivaldybės tarybos narys kreipėsi į savivaldybės administracijos direktorių prašydamas inicijuoti klausimo dėl vienkartinio keleivių vežimo vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutais tarifo perskaičiavimo svarstymą. 
Dėl kritusių kuro kainų mikroautobusų bilietėlio kainą politikas siūlo mažinti 8 euro centais.
Jau ne pirmą kartą Alytaus miesto savivaldybės tarybos narys Nerijus Cesiulis siekia įtikinti kolegas politikus, kad šie priimtų sprendimą ir sumažintų vienkartinio keleivių vežimo vietinio reguliaraus susisiekimo ma

Mero susitikime su vežėjais – pokalbis apie vairuotojų kultūrą, maršrutus, bilietėlų kainą

, Daina Baranauskaitė
Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius susitiko su vežėjais. Buvo kalbama apie ekonomiškai vežėjams nenaudingus maršrutus, ne visada džiuginančią vairuotojų kultūrą. Vežėjai užsiminė, kad šiuo metu esanti vienkartinio bilietėlio kaina labai nepatogi patiems gyventojams ir ją derėtų apvalinti.
Alytaus miesto savivaldybės pasitarimų salėje Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius priėmė vežėjus. Susitikimo tikslas – susipažinti su vežėjais, išklausyti jų rūpesčius.

Ar Alytaus vežėjai įvykdė įsipareigojimus savivaldybei – tikrino kontrolieriai

, Daina Baranauskaitė

Nuo rugsėjo 1 dienos Alytaus vežėjai turėjo būti atsinaujinę autoūkį. Mikroautobusai turi būti pritaikyti neįgaliųjų poreikiams, vežti ne tik sėdinčius, bet ir stovinčius keleivius, įdiegtos filmavimo kameros, o klientus aptarnauti ir vežti tam tikrą aprangą dėvintys, mandagūs vairuotojai. Ar Alytaus vežėjai įvykdė savo įsipareigojimus, tikrino kontrolieriai.

Dėl mikroautobusų bilietų kainų išsiskyrė politikų nuomonės

, Daina Baranauskaitė

Šiuo metu Alytaus miesto savivaldybės tarybos komitetuose svarstomas klausimas dėl mikroautobusų bilietų kainų tvirtinimo. Sprendimo projekte siūloma palikti tą, kuri galioja šiuo metu – 1,80 lito. Dalis politikų tvirtina, jog, vežėjams sumažinus PVM mokestį nuo 21 proc. iki 9 proc., turėtų mažėti ir bilietų kainos.

Po gyventojų priekaištų dėl ne pagal grafiką važiuojančių mikroautobusų verslininkai sukruto

, Daina Baranauskaitė

Pramonės rajone popietinėje pamainoje dirbantys gyventojai skundžiasi, esą 23 valandą turintis važiuoti mikroautobusas arba nesilaiko grafiko, arba paprastai būna perpildytas ir nesustoja. Problemai iškilus į viešumą, regis, tiek Alytaus miesto savivaldybės valstybės tarnautojų, tiek verslininkų požiūris į nesaugiai besijaučiančią saujelę žmonių  pasikeitė.
Pramonės rajone popietinėje pamainoje dirbantys gyventojai kreipėsi į žiniasklaidą ir paprašė paviešinti jų problemą. Esą vėlų metą mikroautobusai arba nesilaiko grafiko, arba būna perpildyti.

Surinkti turinį