mikroautobusas

Keleivinis „Mercedes-Benz“ išvertęs mūrinę tvorą įlėkė į laidojimo namų kiemą

, Alius Mikelionis
Alytuje keleivinis mikroautobusas išvertė mūrinę tvorą ir įlėkė į laidojimo namų kiemą. Nelaimės vietoje prireikė medikų.  
Nelaimė įvyko balandžio 12 dieną 16.09 val., kai lengvasis automobilis „Audi“ važiavo Pulko gatve centro link ir Rūtų gatvės sankryžoje galimai ketino sukti į kairę, bet supratęs, kad kelias iškastas, pasuko į dešinę ir pastojo ta pačia kryptimi važiuojančiam mikroautobusui kelią.

Vairuotojo kultūra: keleivis iškeiktas, jo duoti smulkūs pinigai išsviesti per langą

, Goda Čiginskaitė
Lietuvoje žinomo artisto, renginių vedėjo Vaido Pračkailos kelionė mikroautobusu baigėsi nemaloniu incidentu. Alytuje padavusį pinigus už bilietą smulkiomis monetomis artistą mikroautobuso vairuotojas išplūdo necenzūriniais žodžiais, o monetas sviedė per langą. 
Dėl šio įvykio tyrimą pradėjo Alytaus miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius. „Jau išsiaiškinome, kokia tai įmonė, dabar telieka sužinoti, koks konkrečiai vairuotojas tuo metu buvo už vairo. Ši situacija – smulkus chuliganizmas.

Greitųjų siuntų mikroautobusas mirtinai sužalojo vyrą

, Alius Mikelionis
Dar viena skaudi eismo nelaimė Alytuje. Pirmadienį prieš devynias viename iš Putinų mikrorajone esančių kiemų skubių siuntų bendrovės mikroautobusas „Mercedes Benz“ partrenkė ir mirtinai sužalojo 77 metų vyrą. Pirminiais duomenimis, vairuotojas nepastebėjo po ratais pakliuvusio vyriškio ir jį dar kurį laiką tempė. Tik vėliau išgirdęs pašalinius garsus vairuotojas sustojo. 
Po mikroautobuso ratais pakliuvęs vyras mirė iškart. Atvykę medikai tik konstatavo mirtį.
Naujojoje gatvėje ties 74 namu dideli žmonių ir automobilių srautai, o perėjos nėra.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Rugsėjo 23–29 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 45 nusikalstamos veikos.
 
ITALIJOJE VOGTAS MIKROAUTOBUSAS RASTAS ALYTAUS RAJONE
Rugsėjo 24 dieną Alytaus aps. VPK gautas pranešimas, kad Alytaus r., Norūnų k., rastas Italijoje ieškomas automobilis „Mercedes-Benz V 250“. Automobilis pristatytas į Alytaus aps.

Vėjo gūsis nupūtė mikroautobusą nuo kelio

, Alius Mikelionis
Sausio 9-osios naktį apie 1 valandą kelyje Alytus–Vilnius nuo kelio nulėkė mikroautobusas „Mercedes Benz“. Vairuotojas sako, jog tuo metu kelio danga buvo slidi, o laukymėje pūstelėjęs vėjo gūsis autobusiuką padarė nevaldomą. „Mercedes Benz“ išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir nuvažiavęs nuo kelio apvirto. Pasak vairuotojo, nepadėjo nei naujos transporto priemonės padangos.  
Prieš kelis metus „Mercedes Benz“ buvo draustas KASKO draudimu, bet vairuotojas nusprendė draudimo nepratęsti.

Gruodžio 17 dieną susidūrus krovininiam automobiliui ir keleiviniam mikroautobusui nukentėjo 10 žmonių

, Alius Mikelionis

 

Autoavarija kelio Alytus–Simnas 22-ajame kilometre įvyko, kai Bulgarijos pilietis nesuvaldė vilkijo „Volvo FM“ su puspriekabe. Lygiame kelyje  išvažiavęs į kitą kelio pusę, vilkikas rėžėsi į keleivinį mikroautobusą „Mercedes Benz“. Po susidūrimo mikroautobusas nuvažiavo nuo kelio. Prie vairo suspaustą vairuotoją išvadavo ugniagesiai gelbėtojai. Eismo įvykio metu nukentėjo 9 mikroautobuse buvę žmonės bei vilkiką vairavęs Bulgarijos pilietis. Dėl ko įvyko autoavarija, aiškinasi Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai.
 
Surinkti turinį