mirė

Netekome Jono Jonuškos (1950–2017)

Dar vakar atrodė, kad rankinio klubo „Varsa“ prezidentas, Alytaus metų apdovanojimų ir miesto žurnalistų premijos laureatas jau laimi kovą prieš ligą, grįžo į trenerių štabą, tačiau, deja, J.

Po dviejų savaičių gydymo – mirtis ant ligoninės suoliuko

, Daina Baranauskaitė
Netikėta mirtis ant Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės suoliuko praėjusios savaitės ketvirtadienį ištiko 81-erių alytiškę. Moterį po dviejų savaičių gydymo medikai išleido į namus, tačiau jų senolė nepasiekė. Manoma, kad mirties priežastis greičiausiai yra trombozė.
Praeiviai nedelsdami iškvietė medikus.
„Mirtis tikrai labai netikėta. Nemalonu ir mums, medikams, ir artimiesiems.

Po išgertuvių vienas mirė, du ligoninėje pabudo iš komos

, Daina Baranauskaitė
Antradienį Alytaus rajone, Skraičionių kaime, puotavo vyriškių kompanija. Deja, po pasibuvimo vienas 54-erių vyras mirė, du trečiadienį atsibudo iš komos ir yra ligoninės Reanimacijos skyriuje. 
Dar vienas vyras buvo užsukęs tik trumpam ir tvirtina, kad medikų spėjimai, jog vyrai apsinuodijo alkoholiu, neteisingi. Esą patalpoje buvo smalkių. 
Pivašiūnų seniūnijoje, Skraičionių kaime, antradienį vyko išgertuvės. Kaip pasakojo vienas iš dalyvių, Alvydas, kuris pabuvo trumpai, vyrai ragavo naminukę.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Rugsėjo 24–30 dienomis Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate užregistruotos 63 nusikalstamos veikos.
 
VAGIŠIŲ PAMĖGTI „VW PASSAT“ DINGSTA VIENAS PO KITO
Alytuje pavogtas dar vienas „VW Passat“ markės automobilis. Kad transporto priemonė pavogta, policijai pranešta rugsėjo 25 dieną. Automobilio savininkė patyrė 7 000 litų žalą.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Gruodžio 4–10 dienomis Alytaus apskrities policijos komi-sariatuose užregistruotos 34 nusikalstamos veikos.
 
SAVADARBIS SPROGMUO SUŽALOJO VIENUOLIKMETĮ
Gruodžio 4 dieną į Alytaus apskrities ligoninę iš Lauko gatvės atvežtas vienuolikmetis.  Berniukas gamino savadarbį sprogmenį. Jam sprogus, vienuolikmetis patyrė abiejų akių  ragenų nudegimus. Pirminiais duomenimis, nepilnametis gamino sprogmenį vienas. Dėl patirtų sužalojimų jis išvežtas į Kauno klinikas.

Venciūniškė mirė nuo virusinio encefalito

, Daina Baranauskaitė

Antradienį Kauno klinikose užgeso Alytaus rajono, Venciūnų kaimo gyventojos Rugilės  gyvybė. Šešiolikmetė mokėsi Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje. Paauglę, įtarta, pražudė meningokoko infekcija. Tiesa, medikai ir visuomenės sveikatos centro specialistai oficialiai praneša, kad Venciūnuose nėra meningokoko infekcijos proveržio, o Rugilė mirė, pirminiais duomenimis, nuo virusinio encefalito.

Surinkti turinį