mirtis

Prienų rajone šeimą pražudęs emigrantas suimtas dviem mėnesiams

, Goda Čiginskaitė
Antradienį ryte į Alytaus rajono apylinkės teismą iš policijos komisariato areštinės, kur jau praleido dvi paras, atvestas keturiasdešimtmetis. Jis sekmadienio rytą Prienų rajone, prie Išlaužo, kelyje Kaunas–Prienai–Alytus, būdamas neblaivus vairavo jam priklausantį visureigį „Land Rover Discovery“ ir sukėlė dviejų žmonių gyvybes nusinešusią avariją. 
Prokurorė paprašė skirti jam trijų mėnesių suėmimą. Teismas leido suimti dviem. Anot prokurorės Redos Berčiūnienės, suimti vyriškį buvo būtina, kad nebūtų trukdoma ikiteisminiam tyrimui.

Greitųjų siuntų mikroautobusas mirtinai sužalojo vyrą

, Alius Mikelionis
Dar viena skaudi eismo nelaimė Alytuje. Pirmadienį prieš devynias viename iš Putinų mikrorajone esančių kiemų skubių siuntų bendrovės mikroautobusas „Mercedes Benz“ partrenkė ir mirtinai sužalojo 77 metų vyrą. Pirminiais duomenimis, vairuotojas nepastebėjo po ratais pakliuvusio vyriškio ir jį dar kurį laiką tempė. Tik vėliau išgirdęs pašalinius garsus vairuotojas sustojo. 
Po mikroautobuso ratais pakliuvęs vyras mirė iškart. Atvykę medikai tik konstatavo mirtį.
Naujojoje gatvėje ties 74 namu dideli žmonių ir automobilių srautai, o perėjos nėra.

Alytuje nuo vėjaraupių komplikacijos mirė penkiametė

, Daina Baranauskaitė
Tragedija alytiškių šeimoje – pirmadienį ryte atėjus žadinti penkiametės dukros rado ją lovoje mirusią. Mergaitė sirgo ūmia virusine liga – vėjaraupiais. 
Antradienio vakarą vienoje Alytaus šarvojimo salių mažyčiame karstelyje buvo pašarvota ir apraudama penkiametė mergaitė. Ji mirė pirmadienį ryte. Mergytė sirgo ūmia virusine liga – vėjaraupiais. Praėjusios savaitės penktadienį jos mama kreipėsi į Alytaus apskrities ligoninės Priėmimo skyrių.

Po penkiametės mirties – baimė dėl dar vieno darželinuko

, Alius Mikelionis
Miestą sukrėtė penkiametės Alytaus lopšelio-darželio „Du gaideliai“ auklėtinės mirtis. O štai visai neseniai visuomenę pasiekė informacija, kad  trimetis tą patį darželį lankęs vaikas – Kauno klinikose. Tą patvirtino ir Alytaus miesto savivaldybės vicemerė Valė Gibienė.
Per savaitgalį berniukui temperatūra nenukrito ir jau pirmadienį vaikui neatvykus į darželį išsiaiškinta, kad jis Kauno infekcinėje ligoninėje. Su tėvais kalbėjo psichologas, nes tame pačiame darželyje nutiko kita nelaimė. Tėvai šiek tiek aprimę.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Sausio 20–26 dienomis Alytaus apskrities VPK  pradėtos tirti 42 nusikalstamos veikos.
 
VYRUI KLIUVO NUO SUTUOKTINĖS
Sausio 20 dieną Alytaus apskrities pareigūnų pagalbos paprašė 1946 metais gimęs vyras, kuris teigia, jog apie 18 valandą jį sumušė žmona. Dėl smurto artimoje aplinkoje pradėtas ikiteisminis tyrimas. 1957 metais gimusi moteris uždaryta į areštinę.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Sausio 6–12 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 32 nusikalstamos veikos.
 
ĮSIVERŽĖ Į NAMĄ
Sausio 7-osios naktį į Alytaus policiją kreipėsi moteris, kuri pranešė, kad pro namo rūsio langą įsibrovė nenustatytas asmuo ar asmenys ir pagrobė įvairius daiktus.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Gruodžio 30 – sausio 5 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 28 nusikalstamos veikos.
 
IŠ NERAKINTO BUTO DINGO PINIGAI
2015 m. gruodžio 31 dieną apie 23.30 val. Alytuje iš nerakinto buto koridoriaus buvo pavogta piniginė, priklausanti piliečiui D. V., gim. 1972 m., su viduje buvusiais dokumentais bei 100 eurų.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Lapkričio 25 – gruodžio 1 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėta  tirti 51 nusikalstama veika.
 
IR VĖL SUKČIAI
Lapkričio 26 dieną į Alytaus policiją kreipėsi nuo sukčių nukentėjusi 1962 metais gimusi moteris. Alytaus rajono gyventoja nepažįstamam vyrui telefonu pasakė elektroninės bankininkystės duomenis. Paaiškėjo, kad juos panaudojus paimtas taip vadinamas greitasis kreditas.

Prie bendrabučio rastas iš penkto aukšto iškritusios moters kūnas

, Alius Mikelionis
Pirmadienį apie 19 valandą policininkai ir medikai skubėjo į Alytaus miesto Varėnos gatvę. Pranešta, jog pro bendrų patalpų bendrabučio balkoną ir penkto aukšto iškrito 35 metų moteris. Ji nukrito ant šaligatvio. Liudininkų teigimu, moteris dar buvo gyva, tačiau kai atvyko medikai, alytiškės gyvybė jau buvo užgesusi.
Kaimynų teigimu, šeimoj buvo problemų, vyras nevengdavo išgerti, neretai moteris kentėjo nuo sutuoktinio, tačiau skirtis su smurtautoju alytiškė neketino, pasirinko kitą kelią. Našlaičiais liko du vaikai.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Rugsėjo 9–15 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėta tirti 61 nusikalstama veika.
 
KAUKĖTI VYRAI DVI VALANDAS VEŽIOJOSI VYRIŠKĮ AUTOMOBILIO BAGAŽINĖJE
Rugsėjo 9 dieną Druskininkų PK gautas 1985 m. gimusio vyriškio pareiškimas, kad rugsėjo 9 d. apie 19 val.
Surinkti turinį