mokiniai

Buvę 8-osios vidurinės mokyklos mokiniai trumpam grįžo į mokyklą

, Alius Mikelionis
Aštuntajame dešimtmetyje, kai miestas ėmė plėstis, Vidzgirio mikrorajone pastatyta pirmoji mokykla. Tai buvo pirma mokymo įstaiga Vidzgiryje ir aštunta mieste. Todėl ji ir gavo 8-osios vidurinės mokyklos pavadinimą. Regis, tai buvo visai neseniai, o šiemet mokykla jau mini 40-ąsias metines.
Minint įstaigos keturiasdešimtmetį į buvusią mokyklą grįžo ir dalis jos buvusių mokinių.

Mokiniai darbais įrodė savo verslumą

, Alius Mikelionis
Jau trečią kartą Alytuje vyksta moksleivių sukurtų produktų pristatymas-mugė. Šįsyk ji vyko prekybos centre „Rimi“. Parduoti savo rankomis pagamintus papuošalus, kosmetikos priemones, rankdarbius, skanėstus ar kitus buityje naudojamus daiktus ėmėsi mokomosios mokinių bendrovės iš Alytaus, Daugų ir Druskininkų. Mokomoji bendrovė veikia realaus verslo principu, tik sumažinta apimtimi. Mugėse ne tik bandoma parduoti prekę, bet ir idėją, rasti partnerius.

Draugystė su gamta

, Rima Pėstininkienė ir Vilė Petravičienė

 Yra Gamta ir yra tie, kas ją myli bei vertina. Tačiau mylėti gamtą nepakanka – būtina ją pažinti. Visi žinome, kad jauno žmogaus vertybių skalė susiformuoja mokykloje, todėl svarbu, kad ir aplinkosauginis ugdymas nepaliktų ugdymo procese tuščių dėmių, kurias vėliau užpildyti jaunam žmogui yra daug sudėtingiau.

Rugsėjį prisiminėme vasarą

, Birutė VITKAUSKIENĖ

Mokiniai sugrįžo į klases, atsinešdami naujų įspūdžių, emocijų. Ūdrijos pagrindinės mokyklos pradinukai prisimena linksmai praleistas akimirkas vasaros poilsio stovykloje. Apie neišdildomus įspūdžius byloja jų piešiniai ir rašiniai.
Mokytojos Janina Sližauskienė ir Daiva Pangonienė padarė viską, kad socialiai remtini mokiniai galėtų turiningai pailsėti.

Alytaus rajono mokiniams – nemokamas pienas, vaisiai bei daržovės

, Alytaus rajono savivaldybės informacija

Alytaus rajono savivaldybės mokyklų 1–4 klasių mokiniai bei ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikai nemokamai galės gerti pieną ir skanauti jo produktų bei kasdien valgyti šviežių vaisių ir daržovių. Tokia galimybė atsirado rajono mokykloms bendradarbiaujant su VĮ Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūra, dalyvaujant švietimo įstaigoms skirtose  programose „Pienas vaikams” bei „Vaisių vartojimo skatinimas  mokyklose“, kurias iš dalies finansuoja Europos Sąjunga.  

Į mokyklą – dviračiais, riedlentėmis ir riedučiais

, Simona Petrauskaitė, Mokinių tarybos pirmininkė

Kaip ir kasmet, Alytaus Vidzgirio pagrindinėje mokykloje organizuojami Judriosios savaitės renginiai. Organizuojamų renginių tikslas – atkreipti žmonių dėmesį į neigiamą transporto įtaką žmonių sveikatai, aplinkai, eismo saugumui, skatinti žmones domėtis šalies ekologinėmis problemomis.

Surinkti turinį