mokykla

Prie mokyklų dirbančius reguliuotojus siūlosi apmokyti policija

, Alius Mikelionis
Tie, kas ryte važiuoja automobiliu, turbūt pastebėjo, kad jau antri metai šalia mokyklų budi reguliuotojai. Socialines pašalpas gaunantys asmenys tokiu būdu prisideda prie pėsčiųjų saugumo, nors papildomų pinigų už tai ir negauna.  
Ryte į darbą važiuojantis Ramūnas Masiulionis sako, jog idėja gera, bet asmenys, reguliuojantys eismą, turėtų būti geriau apmokyti.
„Aš manau, kad tai yra priverstinis jų darbas, ateina tik atbūti, elementarių eismo taisyklių nežino, kaip jie reguliuoja eismą, niekas nesidomi.

Mergaičių peštynių Alytaus mokykloje atgarsiai pasiekė ir Seimą

, Goda Čiginskaitė
Antradienį Dzūkijos pagrindinėje mokykloje įvyko labai nemalonus incidentas – susimušė dvi 6 klasės mergaitės. Kadangi visa tai matė ir mobiliaisiais telefonais filmavo bendraklasiai, fiksavo mokyklos kameros, istorija pasklido socialiniuose tinkluose – visuomenė ėmė plačiai aptarinėti įvykį.
Du mažamečius vaikus auginanti alytiškė Neringa Pakutkienė, socialiniuose tinkluose sužinojusi apie paauglių muštynes, kreipėsi į Seimo narį Robertą Šarknicką. „Su šia istorija aš nesusijusi.

Mokytojų dienos proga padegta Vaisodžių mokykla

, Daina Baranauskaitė
Nors trečiadienį buvo minima Tarptautinė mokytojų diena, anksti ryte ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į Vaisodžių mokyklą, mat iš gyventojų gautas pranešimas apie tai, jog pro langus veržiasi dūmai. Paaiškėjo, kad dabar jau uždaryta mokykla piktybiškai padegta net trijose vietose. 
Trečiadienį ryte ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į Vaisodžius, kur degė Butrimonių gimnazijos Vaisodžių pagrindinio ugdymo skyrius. Praeiviai pastebėjo, kad pro langus veržiasi dūmai.

Alytaus ligoninėje karantinas, sustabdytas ugdymo procesas mokyklose

, Daina Baranauskaitė
Nuo pirmadienio Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninėje – karantinas. Gydymo įstaigos  direktoriaus įsakymu, imtasi visų būtinų priemonių – pas ligonius neįleidžiami lankytojai, sustabdyti planiniai gydymai, stabdomos planinės operacijos. Sveikstantys ligoniai išleidžiami namo, kad atsilaisvintų vietos susirgusiems gripu.

Keletą dienų mokyklos nelankiusi septintokė užsuko į ugdymo įstaigą ir iššoko pro langą

, Daina Baranauskaitė
Antradienį apie 13 val. Bendrojo pagalbos centro telefonu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Alytuje vienos mokyklos moksleivė grasina iššokti pro trečio aukšto langą. Į įvykio vietą išsiųsti Alytaus ugniagesiai gelbėtojai, greitoji pagalba, policija. Vis tik mergaitė iššoko pro langą, ji skubiai nugabenta į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę, vėliau – į Kauno klinikas.
Antradienį po pietų vienoje iš Alytaus pagrindinių mokyklų įvykusi nelaimė priminė įtempto filmo scenarijų.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Spalio 8–14 dienomis Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate užregistruota 61 nusikalstama veika.
 
IEŠKOMAS ALYTAUS RAJONO GYVENTOJAS ĮKLIUVO NORVEGIJOS PAREIGŪNAMS
Pasieniečiai informuoja, kad per šiuos metus kertant valstybės sieną ir oro uostuose įkliuvo 503 ieškomi asmenys. Tarp jų yra ir Alytaus rajono gyventojas. Praėjusią savaitę Vilniaus oro uoste pareigūnams perduotas iš Norvegijos deportuotas alytiškis.

Antradienį po pietų ugniagesiai tramdė liepsną – degė Alytaus dailės mokykla

, Alius Mikelionis
Atliekant rekonstrukcijos darbus, užsiliepsnojo Alytaus dailės mokykla. Gesinti miesto centre miško apsuptą pastatą atskubėjo gausios ugniagesių pajėgos.  
Antradienį didelėmis pajėgomis gesintas Alytaus dailės mokyklos stogas. Kad dega Dailės mokykla, ugniagesiai gavo pranešimą apie 15 valandą. Į gaisravietę išskubėjo keturi ugniagesių automobiliai ir autokeltuvas. Jiems atvykus, pro pastato stogą veržėsi dūmai. Pirminiais duomenimis, gaisras kilo dėl mokykloje vykdomų renovacijos darbų.

Likiškėlių pagrindinėje mokykloje langai keičiami vėlų rudenį

, Daina Baranauskaitė

Alytaus Likiškėlių pagrindinėje mokykloje besimokančių vaikų tėvai ėmė bruzdėti dėl ugdymo įstaigoje niekaip nesibaigiančio langų keitimo proceso. Moksleiviams nuolat kaitaliojamos klasės, dažnai neturi galimybių naudotis kompiuteriu, netgi internetu, kitomis būtinomis priemonėmis. Kodėl langai keičiami vėlų rudenį, o darbai, kaip prognozuojama, tęsis ir žiemą, – domisi „Dainavos žodis“.

Surinkti turinį