mokyklos

2018-ieji Alytaus rajone – ypatingos jautros žmogui ir jo poreikiams metai

Alytaus rajono savivaldybės taryba patvirtino 2018 metų strateginį veiklos planą ir biudžetą. Kaip gyvensime šiais metais, pagrindinius akcentus politikai sudėliojo, tačiau ką realiai pajus Alytaus rajono gyventojai – pokalbis su rajono meru Algirdu Vrubliausku.
 
– Meras yra arčiausiai žmonių esantis tiesiogiai išrinktas valdžios atstovas.

Alytaus rajono mokyklų pertvarką vieni sutinka ramiai, kiti – su nerimu

, Daina Barananauskaitė
Alytaus rajono savivaldybės tarybos komitetuose netrukus bus pradedamas svarstyti klausimas dėl švietimo įstaigų pertvarkos. Tai palies tris daugiafunkcius centrus, dvi pagrindines mokyklas ir tris vaikų darželius. Jeigu taryba pertvarkai pritars, mokyklos ir vaikų darželiai gimnazijų skyriais taps nuo šių metų rugsėjo 1 dienos. Rajono vadovai tvirtina, kad po šios pertvarkos per metus bus sutaupyta 200 tūkst. eurų ir jie visi teks vaikų ugdymo kokybės gerinimui, mokytojų kvalifikacijai.

Vietoj miesto elito Alytaus mokyklų sporto salėse sportuos moksleiviai

, Daina Baranauskaitė
Alytaus politikai priėmė sprendimą, jog savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų sporto salės iki 20 valandos pagal poreikį bus naudojamos moksleivių sportinei veiklai vystyti. Ankstesniais mokslo metais sporto salės paprastai buvo išnuomojamos, kaip viešai teigiama, miesto elitui. 
Ne paslaptis, kad Alytaus bendrojo lavinimo mokyklų sporto salės buvo išnuomojamos įmonėms, įstaigoms, organizacijoms ar fiziniams asmenims.
Surinkti turinį