moteris

Nuo mirties apsaugojusi vyrą jauna moteris žuvo liepsnose

, Daina Baranauskaitė
Alytaus rajone, atokioje Junčionių kaimo sodyboje, sekmadienį įvyko tragedija – liepsnose žuvo 40-metė moteris. Anot ugniagesių, pranešimas apie gaisrą buvo pavėluotas – atvykus pirmosioms gesinimo mašinoms namas jau degė atvira liepsna. Žuvusi moteris – pirmoji šiais metais gaisro auka.
„Iš tiesų pranešimas labai pavėluotas. Galėjome išvengti aukų, tačiau atvykus ugniagesiams namas degė atvira liepsna“, – kalbėjo Alytaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė Loreta Cibulskienė.
Anot ugniagesių, gali būti, kad namuose buvo girtaujama.

Nesibaigiančio smurto neatlaikiusi moteris nudūrė sugyventinį

, Alius Mikelionis
Šeimyninė drama baigėsi 46 metų vyro mirtimi. Sekmadienį Alytaus policijai pranešta, kad Naujosios gatvės 12 bendrabutyje kilusio konflikto metu moteris peiliu smogė sugyventiniui. Apie nudurtą draugą alytiškė pranešė šalia gyvenančiai kaimynei, ši užėjusi į kaimynų bendrabučio kambarį išvydo kraupų vaizdą. Kaimynės teigimu, vyras dar buvo gyvas, tačiau atvykę medikai jam padėti jau negalėjo. 
Pirminiais duomenimis, vyras smogė sugyventinei plaktuku, moteris griebėsi peilio ir nudūrė vyriškį. Įtariamąją sulaikė Alytaus apskrities VPK pareigūnai.

Įtariamąjį sulaikiusi moteris pasipiktino policijos darbu

, Alius Mikelionis
Pivašiūnų seniūnijoje, Skraičionių kaime, sodybą turinti Snieguolė Kiškienė tvirtina, kad vietos gyventojai vagia žuvis iš trijų jai priklausančių tvenkinių. Nepadeda nei naktį galinčios filmuoti kameros. Jas nenustatytas asmuo ar asmenys aptiko krūmuose ir nutraukė laidus. Todėl negalią turinti moteris vakare pati nutarė patykoti vagišių  ir, pasirodo, ne be reikalo. Netrukus pastebėjo neoninę švieselę ir savo visureigiu laukais ėmė persekioti žveją.

Alytaus rajonas ir visa šalis gedi liepsnose žuvusios jaunos moters ir trijų jos vaikų

, Daina Baranauskaitė
Praėjusį penktadienį Lietuvą sukrėtė žinia apie gaisrą Alytaus rajone, kurio metu žuvo jauna moteris ir trys jos vaikai. Antradienį vakare liepsnose žuvusi motina su vaikais pašarvota. Žmonės ėjo su jais atsisveikinti, buvo renkamos aukos, mat nelaimę patyręs vyras liko ir be šeimos, ir be pastogės.
Alytaus rajone, Miroslavo seniūnijoje, Mančiūnų kaime, gyvenusią daugiavaikę šeimą prieš Velykas aplankė didelė nelaimė.

Neblaivi moteris kariškiams siūlė įsigyti neregistruotą ginklą

Gruodžio 2-osios paryčiais į Didžiosios kunigaikštienės Birutės Ulonų bataliono praleidimo punktą užsukusi neblaivi moteris kariams pasiūlė įsigyti, kaip įtariama, dujinį pistoletą bei mobilųjį telefoną. Iškvietus pareigūnus paaiškėjo, kad ginklas neregistruotas, moteriai dėl to gresia baudžiamoji atsakomybė. 
Antradienį apie pusę keturių ryte Alytaus Didžiosios kunigaikštienės Ulonų bataliono praleidimo punkte budėję kariai sulaukė neįprasto svečio.
Surinkti turinį