moterys

Alytaus „RKL-gut.lt“ pateko į kitą čempionato etapą ir pasiruošusi apginti čempionių titulą

, Alius Mikelionis
Alytaus moterų krepšinio ekipa „RKL-gut.lt“ (10/0), rungtyniaujanti „Akvilės“ krepšinio lygoje, iškovojo visas dešimt pergalių ir B grupėje užėmė pirmą vietą. Paskutinėse grupės rungtynėse alytiškės sutriuškino viešnias iš Panevėžio 101:40.

Kovo 8-osios proga – policijos pareigūnų šypsenos ir gėlės moterims

, Alius Mikelionis
Nors kovo 8-oji Lietuvoje nelaikoma oficialia švente, tačiau šią dieną moterys tikrai nelieka be dėmesio. Trečiadienį Alytaus apskrities policijos komisariato pareigūnai stabdė automobilius, kuriuos vairavo moterys, o vietoj patikros įteikė pavasarinių tulpių. Daugeliui dailiosios lyties atstovių tai buvo staigmena, mat dažniausiai pareigūnai stabdo pastebėję pažeidimą.
Policininkai šypsenomis ir gėlėmis nustebino 500 apskrities vairuotojų. Akciją vykdė visi Alytaus apskrities policijos komisariatai.
Tradiciškai be dėmesio neliko ir „Sodros“ moterys.

Liepsnojantį automobilį ryžosi gesinti ir moterys

, Goda Čiginskaitė
Liepsnose skendintis automobilis, vienas po kito su gesintuvais rankose vyrai ir moterys, bandantys numalšinti įsiplieskusią ugnį – tokį vaizdą galėjo pamatyti pravažiuojantieji Naująja gatve.
Praėjusį penktadienį prieš pietus Naujojoje gatvėje įsiliepsnojo automobilis. Ne tik vyrai, bet ir moterys čiupo gesintuvus ir, stengdamiesi sutramdyti ekstremalios situacijos jaudulį, malšino liepsnas.
Surinkti turinį