motociklai

Dėl didelio triukšmo motorolerių ir motociklininkų vairuotojams – policijos ir savivaldybės dėmesys

, Alius Mikelionis
Nors daugelyje pasaulio didmiesčių motoroleris ir motociklas yra pagrindinės susisiekimo priemonės, pas mus tai daugiau pramoga, sukelianti ir dalies visuomenės agresiją. Nemažai prie neigiamo įvaizdžio prisideda ir nedrausmingi šių transporto priemonių vairuotojai. Alytuje tokių transporto priemonių yra šimtai, o jų vairuotojai rengia sezono atidarymo šventes, leidžia laiką bendraminčių būryje ir net važiuoja į mokyklas. 
Tiesa, ne visi patenkinti dviratėmis transporto priemonėmis.

Atsargiai, į gatves išvažiuoja motociklai

, Alius Mikelionis
Pirmadienio vakarą S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje susidūrė motociklas ir lengvasis automobilis „Nissan“. Nelaimė įvyko, kai iš šalutinio kelio išvažiavo lengvasis automobilis ir nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio motociklo. Transporto priemonėms susidūrus, nukentėjo motociklu važiavę du vaikinai. Medikai juos išvežė į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę. Pirminiais duomenimis, eismo įvykis įvyko dėl „Nissan“ automobilio vairuotojos kaltės. Policija nustatinėja, kokiu greičiu važiavo motociklas.
 

Nuomotame garaže – 29 vogti motociklai

Kovo 19-osios rytą Alytaus kriminalistai, turėdami informacijos, patikrino Miškininkų gatvėje esantį garažą. Radinys nustebino. Viduje pareigūnai rado dvidešimt devynis įvairių markių – BMW, „Ducati“, „Honda“, „Kawasaki“, „Yamaha“ – motociklus, jų rėmus, atskiras dalis bei dokumentus. Alytaus ONTS pareigūnų ir jų kolegų radinio vertė siekia 300 000 eurų.
Surinkti turinį