namas

Druskininkų vaistininką prispaudė sprogusio namo perdanga

, Daina Baranauskaitė
Nelaimė Druskininkų savivaldybėje, Viečiūnų miestelyje. Pirmadienį vakare nugriaudėjus sprogimui, visiškai sugriuvo namas, jo rūsyje ugniagesiai gelbėtojai rado prispaustą jauną vyrą. Vaistininku Druskininkuose dirbantis vyriškis planavo šį namą pirkti, jau tvarkė sodą, ruošėsi gyventi, tačiau prieš pat Velykas, kaip spėjama, dėl dujų nuotėkio pastatas visiškai sugriuvo. 
Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad po sprogimo sugriuvo dviejų aukštų mūrinis namas.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Sausio 6–12 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 32 nusikalstamos veikos.
 
ĮSIVERŽĖ Į NAMĄ
Sausio 7-osios naktį į Alytaus policiją kreipėsi moteris, kuri pranešė, kad pro namo rūsio langą įsibrovė nenustatytas asmuo ar asmenys ir pagrobė įvairius daiktus.

Baigiamas niokoti kažkada prestižiniu turėjęs tapti namas

, Alius Mikelionis

Prieš 5 metus norvegų kapitalo įmonė Alytaus mieste, Punsko gatvėje, įsigijo 7 hektarų ploto sklypą bei suplanavo čia pastatyti 5 triaukščius namus. Prasidėjus krizei, projektas žlugo. Šiandien nebaigtas statyti pastatas sulaukia ne statybininkų, o vandalų dėmesio, kurie niokoja kažkada prestižiniu turėjusį tapti daugiabutį. Šeštadienį pareigūnams pranešta apie tai, jog šiame pastate vėl daužomi langai. Pranešama, kad sudaužyti 35 vienetai naujai sudėtų plastikinių langų.

Surinkti turinį