narkotikai

Televizijos „žvaigždė“ ir kariškis įkliuvo su dideliu kiekiu narkotikų

, Alius Mikelionis
Televizijos laidoje skandalingai išgarsėjęs kelių erelis iš Lazdijų įkliuvo su dideliu kiekiu kvaišalų. Gruodžio 22 dieną Lazdijų rajone, Krosnos seniūnijoje, policijos pareigūnai specialios operacijos metu surengė pasalą, mat įtarta, kad automobiliu BMW gali būti vežamas didelis kiekis kvaišalų. Įtarimai pasitvirtino: transporto priemonėje rasta per 100, kaip įtariama, ekstazio tablečių. Dar šešiasdešimt tablečių rasta vaikino namuose, Lazdijuose. Automobilį vairavo policijai gerai žinoma persona.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Sausio 27 – vasario 2 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 25 nusikalstamos veikos.
 
AUTOMOBILYJE – NARKOTIKAI
Sausio 28 dieną Druskininkuose, Jokūbo g., sustabdytas automobilis „Audi A8“. Patikrinimo metu daiktinėje rastas paketėlis su galimai augalinės kilmės narkotine medžiaga ir kastetas.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Sausio 6–12 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 32 nusikalstamos veikos.
 
ĮSIVERŽĖ Į NAMĄ
Sausio 7-osios naktį į Alytaus policiją kreipėsi moteris, kuri pranešė, kad pro namo rūsio langą įsibrovė nenustatytas asmuo ar asmenys ir pagrobė įvairius daiktus.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Gruodžio 9–15 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos  tirti 49 nusikalstamos veikos.
 
NUOSTOLIAI
Gruodžio 9 dieną nuo vagišių nukentėjo Alytaus rajono Alovės seniūnijos gyventoja. Moteris prarado piniginę, kai viešėjo Alytuje. Piniginė dingo jai būnant Naujojoje gatvėje esančioje parduotuvėje. Moteris prarado vairuotojo pažymėjimą, 45 eurus ir banko korteles.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Rugsėjo 30 – spalio 6 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 47 nusikalstamos veikos.
 
VOGTAS „BMW“ NULĖKĖ NUO KELIO
Rugsėjo 30 dieną Birštono PK gautas pranešimas, kad apie 9 val. Birštono sav., Širvinių k., pievoje prie kelio rastas apvirtęs automobilis „BMW X5“, kuris yra ieškomas Austrijoje.
 
PAS JAUNĄ VYRĄ PAREIGŪNAI RADO KVAIŠALŲ
Spalio 2 d. 22.30 val.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Rugsėjo 23–29 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 45 nusikalstamos veikos.
 
ITALIJOJE VOGTAS MIKROAUTOBUSAS RASTAS ALYTAUS RAJONE
Rugsėjo 24 dieną Alytaus aps. VPK gautas pranešimas, kad Alytaus r., Norūnų k., rastas Italijoje ieškomas automobilis „Mercedes-Benz V 250“. Automobilis pristatytas į Alytaus aps.

Paaiškėjo vasarą rasto kokaino vertė

Pramonės rajone, Alytuje, viename sandėlių, kriminalistai vasarą rado kokaino siuntą, kuri kartu su akmens anglimi buvo atgabenta iš Kolumbijos. Tuomet buvo skelbiama, kad tai – rekordinis narkotikų kiekis. Jau tada tai buvo didžiausias aptiktas kokaino kiekis Lietuvos policijos istorijoje.
Liepą perkrovus 239 tonas akmens anglies, buvo 100 kg. Pareigūnams perkasus visą „anglį“ – 367 tonas – „rekordas“ išaugo šešiskart.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Rugsėjo 9–15 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėta tirti 61 nusikalstama veika.
 
KAUKĖTI VYRAI DVI VALANDAS VEŽIOJOSI VYRIŠKĮ AUTOMOBILIO BAGAŽINĖJE
Rugsėjo 9 dieną Druskininkų PK gautas 1985 m. gimusio vyriškio pareiškimas, kad rugsėjo 9 d. apie 19 val.

Areštinėje atsidūrė jaunuolis, kurio kuprinėje pareigūnai rado termosą žolės

Rugpjūčio 18 d. apie 21.35 val. patruliuodami Prienų r., Veiverių sen., Juodbūdžio k., Prienų r. PK patrulių būrio patruliai pastebėjo kelis įtartinus asmenis, kurie traukė link senai neveikiančio vaikų darželio.
Pareigūnai turėjo informacijos, kad darželio kieme dažnai renkasi jaunimas, triukšmauja, girtauja. Kaimo gyventojai įtarė, kad galbūt svaiginasi narkotinėmis medžiagomis. Nutarę patikrinti kaimo piktžaizdę, kieme pareigūnai, to neįtardami, rado tikrą „lobį“.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Liepos 15–21 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 52 nusikalstamos veikos.
 
SUSITARTI NEPAVYKO
Liepos 15 dieną Alytaus apskrities VPK gautas pranešimas, kad apie 21 val. Alytuje, Jotvingių g., vyras (gimęs 1964 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės dėl akcizais apmokestintų prekių (kontrabandinių cigarečių) laikymo, Alytaus aps.
Surinkti turinį