nelaimė

Šalia pramogų parko į šulinį įkrito mažametis berniukas

, Daina Baranauskaitė
Sekmadienį Alytaus rajone, šalia pramogų parko vykusių varžybų metu į šulinį įkrito mažametis berniukas. Ligoninėje jam nustatytas lengvas smegenų sutrenkimas. Nors tėvai dėl nelaimės kaltina varžybų organizatorių, šis atkerta, kad tėvai patys turėjo prižiūrėti vaiką, juo labiau tai buvo ne žiūrovų zona.
Žiemos automobilių varžybos organizuotos septintą kartą, tačiau šiais metais žiemiškas pramogas aptemdė jau už pramogų parko įvykusi nelaimė. Apie 11 valandą vienoje iš trasų, kur automobiliai laukdavo, kol teisėjas pakvies į starto liniją, 5-metis berniukas įkrito į šulinį.

Nelaimė kelyje

, Alius Mikelionis
Antradienį ryte Alytaus rajone, kelyje sodų „Dzūkija“ ir „Vyturėlis“ link, nuo kelio nuvažiavo ir apsivertė automobilis „Renault“. Laimei, automobilio vairuotoja ir mažametė keleivė, pirminiais duomenimis, nenukentėjo. Avarijos priežastis galėjo būti siauras kelias. „Renault“ neprasilenkė su sunkvežimiu. Sunkiasvoryje buvę žmonės iš įvykio vietos nepasišalino, padėjo iš apvirtusio automobilio išlipti vairuotojai ir mažametei.
Netoli Alytaus, sodų bendrijoje „Vyturėlis“ gyvenantis Andrius Č.

Gelbėdami mažametį Alytaus rajone nuskendo du vyriškiai

, Goda Čiginskaitė
Skaudi nelaimė įvyko Alytaus rajone, Daugų seniūnijoje, Žvirgždėnų kaime, kai Nevėglo ežere apvirtus valčiai iškrito šešiametis berniukas, o jį gelbėję du broliai nuskendo.
Kaip praneša pareigūnai, šešiametis berniukas ir 56 metų vyriškis nutarė pasiirstyti valtimi, tačiau ši apvirto ir imta šauktis pagalbos. „Greičiausiai kartu su berniuku valtimi plaukęs vyras bandė jį gelbėti bei pradėjo šauktis pagalbos. Kadangi sodyba arti ežero, kitas 55 metų brolis išgirdo pagalbos šauksmą ir atskubėjo gelbėti skęstančiųjų. Tačiau įvyko tragedija.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Gruodžio 9–15 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos  tirti 49 nusikalstamos veikos.
 
NUOSTOLIAI
Gruodžio 9 dieną nuo vagišių nukentėjo Alytaus rajono Alovės seniūnijos gyventoja. Moteris prarado piniginę, kai viešėjo Alytuje. Piniginė dingo jai būnant Naujojoje gatvėje esančioje parduotuvėje. Moteris prarado vairuotojo pažymėjimą, 45 eurus ir banko korteles.
Surinkti turinį