nepilnamečiai

Varėnoje – nepilnamečių patyčios socialiniuose tinkluose

, Goda Čiginskaitė
Varėnos jaunimas socialiniuose tinkluose sukūrė grupę pavadinimu „Varėnos marozai“. Šioje grupėje keliami įvairūs vaizdai, kuriuos pamatę tėvai tikrai nesididžiuotų savo atžalomis. Vienas tokių vaizdų, kuriame rodoma, kaip vaikinai savo draugą įmeta į šiukšlių konteinerį, tyčiojasi ir vežioja, patraukė ir policijos pareigūnų dėmesį.
Dėl šių patyčių Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.
„Kadangi videoįrašas labai aiškus, veidai matosi, tad, manau, išsiaiškinsime greitai.

Lengvosios atletikos treneriui skirta drausminė nuobauda už maisto papildų pardavinėjimą nepilnamečiams

, Daina Baranauskaitė
Alytaus sporto ir rekreacijos centro direktorius Tomas Stupuris skyrė drausminę nuobaudą lengvosios atletikos treneriui Vytautui Šmidtui, kad šis darbe pardavinėjo maisto papildus nepilnamečiams be tėvų leidimo ir perviliojo sportininkus iš kitų trenerių. Šią situaciją tiria netgi Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba. Treneris V. Šmidtas su drausmine nuobauda nesutinka ir žada ją skųsti teisme.
Lengvosios atletikos treneris V. Šmidtas Alytaus sporto ir rekreacijos centre dirba 36 metus.

Jūsų vaikas rūko – galite sulaukti baudos

, Daina Baranauskaitė
Seimas antradienį įtvirtino draudimą nepilnamečiams rūkyti ir turėti tabako gaminių. Už nusižengimus gresia 14–28 Eur bauda, o už jaunesnius nei 16 m. asmenis ją turės sumokėti tėvai. Tabako gaminiams taip pat priskirtos elektroninės cigaretės – tiek už jų rūkymą, tiek turėjimą gresia tokia pat administracinė atsakomybė. Pagal tyrimus, Alytuje rūko 18 procentų berniukų ir 14 procentų mergaičių. 
Nepilnamečių vaikų turintys tėvai turėtų suklusti.
Surinkti turinį