nukentėjo

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Rugsėjo 16–22 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėta tirti 60 nusikalstamų veikų.
 
ALYTUJE SUMUŠTAS VYRAS, LEIPALINGIO SEN. SŪNUS MUŠĖ MOTINĄ
Rugsėjo 16 dieną Alytaus aps. VPK gautas pranešimas, kad apie 19.30 val. į Alytaus aps. S. Kudirkos ligoninės Priėmimo skyrių pristatytas 47-erių metų vyras, kurį apie 19.20 val. Alytuje sumušė pažįstami asmenys.
Tą pačią dieną gyvenamojo namo kambaryje, esančiame Druskininkų sav., Leipalingio sen., pilietis V.

Apvirtus automobiliui, nukentėjo dvi moterys

, Alius Mikelionis
Pirmadienį ryte, apie 8 valandą, kelio Onuškis–Butrimonys–Punia 25 kilometre apvirto automobilis „Renault Laguna“. Nelaimė atsitiko, kai keturiasdešimt devynerių metų moteris nesuvaldė transporto priemonės. Lengvasis automobilis nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Nelaimės metu nukentėjo vairuotoja. Dėl stuburo sužalojimų ji išvežta į Kauno klinikas, kartu važiavusi 79 metų keleivė po medikų apžiūros išleista gydytis į namus. Dėl ko įvyko eismo įvykis, aiškinasi Alytaus apskrities VPK pareigūnai.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Lapkričio 20–25 dienomis Alytaus apskrities policijos komisariatuose užregistruotos 49 nusikalstamos veikos.
 
EISMO ĮVYKIO METU NUKENTĖJO 5 ŽMONĖS
Lapkričio 22 d. grįžtant iš Vilniaus į Marijampolę į avariją pateko trys prokurorai. Nelaimė atsitiko Alytaus VPK kontroliuojamoje teritorijoje šalia Birštono. Išvažiuojantis į kelią Vilnius–Prienai–Marijampolė automobilis „Audi A4“ nepraleido prokuratūrai priklausančio „Škoda Octavia“.

Dėl girto vairuotojo kaltės nukentėjo 3 žmonės

, Alius Mikelionis

Sausio 12 dieną kelyje Jieznas–Alytus–Merkinė susidūrė du lengvieji automobiliai. Nelaimė atsitiko vidurdienį, kai neblaivus trisdešimtmetis nesuvaldė „VW Passat“ automobilio, atsitrenkė į kelio atitvarą bei išvažiavęs į kitą kelio pusę susidūrė su priešais atvažiuojančiu automobiliu „Mazda 323“. Dėl girto vairuotojo kaltės nukentėjo automobilyje „Mazda 323“ buvusi 3 metų mergaitė, jai lūžo abu blauzdikauliai. Mažametė išvežta į Lietuvos Sveikatos mokslų universiteto ligoninę, sužalota ir jos motina, vairavusi „Mazda 323“, bei kartu važiavusi 56 metų keleivė.

Surinkti turinį