nuosprendis

Neatsakingiems socialinio būsto nuomininkams – nepalankūs teismo verdiktai

, Daina Baranauskaitė
Alytaus miesto savivaldybės Turto valdymo ir verslo bei Teisės skyriaus specialistams kartais tenka nelengva užduotis – įgyvendinant teismo nutartis iškelti iš socialinių būstų nemokančius nuomos arba nuolat viešąją tvarką trikdančius asmenis. Nors tokiais atvejais būna daug atgailos ir pažadų ašarų, tačiau, anot savivaldybės specialistų, reikia nepamiršti, kad eilėse laukia apie 200 žmonių, todėl lengvatinės sąlygos turėti namus teikiamos motyvuotiems alytiškiams.

Julius Sabatauskas pripažintas nekaltu dėl eismo įvykio

, Daina Baranauskaitė
Policijos pareigūnai skelbia baigę tyrimą dėl eismo įvykio, kuriame alytiškis Seimo narys Julius Sabatauskas partrenkė pėsčiąjį. Tyrimo išvados – jog Seimo narys nekaltas, buvo blaivus, o kliudytam neblaiviam pėsčiajam skyrė 20 eurų dydžio baudą.
Pėsčiųjų perėjoje Ulonų gatvėje praėjusių metų gruodžio 10 dieną alytiškis seimūnas J. Sabatauskas buvo patekęs į eismo įvykį, kurio metu jis partrenkė pėsčiąjį, kuris būdamas girtas įžengė į perėją ir čia buvo kliudytas Seimo nario vairuojamo automobilio.

Buvęs mero J. Krasnicko patarėjas R. Jančiauskas teismo laukia laisvėje

, Alius Mikelionis
Į laisvę išleistas buvusio Alytaus miesto mero Jurgio Krasnicko patarėjas Raimondas Jančiauskas. Jis už grotų praleido beveik pusę metų. Akmenės rajono apylinkės teismas nagrinėja baudžiamąją bylą, kurioje R. Jančiauskas įtariamas dokumentų klastojimu, sukčiavimu stambiu mastu ir poveikiu liudytojui.
R.
Surinkti turinį