nužudė

Šeimos tragedija Alytaus rajone

, Alius Mikelionis
Šeštadienį ryte Miroslavo seniūnijos Milastonių kaime rasti vyro ir moters kūnai. Pirminiais duomenimis, keturiasdešimt šešerių metų vyras pasikorė po to, kai nužudė septyneriais metais jaunesnę moterį. Ant jos kūno rasta smurto žymių. 
Ieškoti sugyventinių buvo nuspręsta, kai iš vakaro artimiesiems telefonu nepavyko susisiekti. Į sodybą Milastonių kaime atvykęs moters brolis pastebėjo kieme stovintį automobilį „VW Sharan“. Namo durys buvo užrakintos iš vidaus. Patekęs į vidų, vyras išvydo kraupų vaizdą. 1971 metais gimęs A. M.

Pensininkas nužudė į svečius atvykusį vyrą

, Alius Mikelionis

Vasario 22 dieną apie 24 valandą Varėnos rajone, Radyščiaus kaime, viename iš namų rastas 38 metų vyro lavonas. Ant kūno pastebėti daugybiniai sumušimai, kriminalistai neabejoja, kad vyras nužudytas. Nusikaltimu įtariamas 71 metų sodybos šeimininkas sulaikytas.
Pirminiais duomenimis, nužudymu pasibaigęs konfliktas kilo dėl pinigų. Nustatyta, kad pensininkas kaimyną mušė rankomis ir medine lazda. Nužudytasis nevengė taurelės. Manoma, kad dėl to vasario 22-osios vakarą ir atvyko pas kaimyną. Nužudymu įtariamas Varėnos rajono gyventojas suimtas mėnesiui, anksčiau jis teistas nebuvo.

Surinkti turinį