nužudymas

Senolio nužudymu įtariamam vyrui pareikšti įtarimai

, Goda Čiginskaitė
Itin nemaloni žinia antrąją Kalėdų dieną sukrėtė Naujosios g. 84 daugiabučio gyventojus. Apie 15.40 val. savame bute rastas nužudyto 70 metų vyriškio lavonas. Į įvykio vietą atvykę pareigūnai rado 1946 metais gimusio senuko kūną su durtine žaizda krūtinėje.
Kaip pasakojo daugiabučio gyventojai, naktį iš gruodžio 25-osios į 26-ąją pas senuką buvo vartojami svaigalai. „Aš girdėjau triukšmą, tačiau tokie dalykai bendrabutyje įprasti. Stengiamės nieko nematyti ir negirdėti. Antraip gyvenimas labai nemielas būtų. Tačiau senukas tikrai buvo ramus.

Nesibaigiančio smurto neatlaikiusi moteris nudūrė sugyventinį

, Alius Mikelionis
Šeimyninė drama baigėsi 46 metų vyro mirtimi. Sekmadienį Alytaus policijai pranešta, kad Naujosios gatvės 12 bendrabutyje kilusio konflikto metu moteris peiliu smogė sugyventiniui. Apie nudurtą draugą alytiškė pranešė šalia gyvenančiai kaimynei, ši užėjusi į kaimynų bendrabučio kambarį išvydo kraupų vaizdą. Kaimynės teigimu, vyras dar buvo gyvas, tačiau atvykę medikai jam padėti jau negalėjo. 
Pirminiais duomenimis, vyras smogė sugyventinei plaktuku, moteris griebėsi peilio ir nudūrė vyriškį. Įtariamąją sulaikė Alytaus apskrities VPK pareigūnai.

Norėjo padegti patėvio sodybą, prabilo sąžinė ir dėl nužudymo

, Daina Baranauskaitė
Alytaus rajono gyventojas prisipažino ne tik norėjęs padegti patėvio sodybą, bet ir supleškinęs gretimame kaime gyvenančios moters namus. Gaisro metu žuvo namo šeimininkė. 
Gegužės 17 d. Alytaus pareigūnai gavo 57-erių metų vyriškio pareiškimą, kad posūnis kėsinosi uždegti jo gyvenamąjį namą. Alytaus r., Pivašiūnų sen., Gervėnų k., gyvenantis vyras išeidamas iš namo prieškambaryje pastebėjo, kad tarp sienų į plyšį įkišta ir padegta medžiaginė kepurė, nuo kurios kilo juodi dūmai ir apsmilko dalis pastato sienos.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Kovo 11–17 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 46 nusikalstamos veikos.
 
SKAUDI NELAIMĖ PRIENŲ RAJONE
Kovo 11-osios vakarą Prienų rajone nuo kelio ir į tvenkinį įskriejo, pirminiais duomenimis, šešiolikmečio vairuojamas automobilis „BMW 535“. Eismo įvykio metu žuvo vairuotojas ir kartu važiavę 17-metis jaunuolis bei 42-ejų metų vyras.
 
ĮTARTINAS MOTOCIKLAS
Kovo 12 dieną Lazdijų r.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Vasario 18–24 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 58 nusikalstamos veikos.
 
IŠGERTUVĖS BAIGĖSI VAGYSTE
Vasario 18 dieną apie 23 valandą išgertuvių metu 56 metų alytiškis pastebėjo, kad dingo pinigai ir buto raktai. Vyriškis, grįžęs į namus, rado 29-erių metų moterį, kuri taip pat dalyvavo prieš tai vykusiose išgertuvėse.

Anūko nužudymu įtariamas senelis sulaikytas dviem mėnesiams

, Daina Baranauskaitė
Itin žiaurus nusikaltimas sukrėtė Balbieriškio seniūniją – naktį iš šeštadienio į sekmadienį 78 metų vyriškis kirviu užkapojo 17 metų anūką. Tragiškas incidentas įvyko šeimos namuose Balbieriškio miestelio pašonėje, Nešeikių kaime, apie 3 valandą. Policijos pareigūnai netrukus sulaikė įtariamąjį ir uždarė jį į areštinę, antradienį teismo sprendimu jis sulaikytas dviem mėnesiams.
Iškart po nelaimės nužudyto nepilnamečio motina sunkiai tramdė ašaras ir nenorėjo kalbėti apie tai, kodėl jos uošvis nužudė anūką.

Alytiškis prisipažino išgertuvių metu nužudęs draugą

, Daina Baranauskaitė
Antradienį teismas leido trims mėnesiams suimti 27-erių alytiškį, kuris sekmadienį išgertuvių metu mirtinai peiliu sužalojo draugą.  
Alytaus rajono apylinkės teisme pradėta nagrinėti byla dėl 27-erių metų vyriškio nužudymo. Įtariamasis nusikaltimu – tais pačiais metais gimęs vyras. Nelaimė įvyko sekmadienį Alytuje. Per išgertuves tarp bendraamžių kilo konfliktas. Peiliu sužalotas iš Anykščių kilęs vyras mirė, dar vienas kartu puotavęs vyriškis sužalotas.

Konfliktas Lazdijų rajone baigėsi vyro mirtimi

, Alius Mikelionis
Liepos 10 d. Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą iš greitosios medicinos pagalbos darbuotojų, kad Lazdijų rajone, Žagarių kaime esančioje sodyboje rastas vyro lavonas. Medikai keturiasdešimtmečiui padėti jau negalėjo. Policija dėl nužudymo pradėjo ikiteisminį tyrimą ir sulaikė sodybos šeimininko draugą. Dvidešimt ketverių metų alytiškis uždarytas į areštinę.
Sodybos šeimininkas aiškino, kad konflikto kaltininkas buvo pats mirusysis. Iš vakaro jo buvo paprašyta pagalbos tvarkant sodybą.

Lošimo namuose nužudytas Alytaus apskrities VPK kelių policininkas

, Alius Mikelionis
Ketvirtadienio naktį  Kaune, vienuose iš lošimo namų, nušautas Alytaus apskrities VPK pareigūnas Arnoldas Jurašius. Kaune gyvenantis, tačiau Alytuje dirbantis policininkas  nušautas vienu šūviu, kulka kliudė policininko kaklą. Nusikaltimo vietoje sulaikytas anksčiau už vagystes ir sukčiavimą teistas vyras. 
Trisdešimt penkerių metų policininką kulkos pasiekė Kaune, naktiniame bare „Admiral“, kur ne tarnybos metu pareigūnas kartu su dar keliais vyriškiais girtavo.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis

Rugsėjo 11–17 dienomis Alytaus apskrities policijos komi-sariatuose užregistruotos 48 nusikalstamos veikos.

GIRTA MOTERIS SPYRĖ MEDIKEI Į VEIDĄ

Surinkti turinį