padegimas

Įtariama, kad buvusio vaikų darželio patalpas padegė pokštaudami vaikai

, Daina Baranauskaitė
Sekmadienio vakarą gaisras kilo vaikų darželyje Alytuje. Bendrasis pagalbos centras pranešė, kad 20 val. sulaukė skambučio, jog Alytaus mieste, Vilties gatvėje, dega vaikų darželio pastatas.
Dalyje buvusio vaikų darželio „Eglutė“ pastato įsikūrusi organizacija „Gelbėkit vaikus“. Kita dalis kol kas laisva, remontuojama, planuojama ją išnuomoti. Po savaitgalio, ankstyvą pirmadienio rytą, savivaldybės Turto valdymo ir verslo skyriaus specialistai bei butų ūkio atstovai užsuko į kol kas nenaudojamas patalpas ir apžiūrėjo sekmadienį kilusio gaisro padarinius.

Mokytojų dienos proga padegta Vaisodžių mokykla

, Daina Baranauskaitė
Nors trečiadienį buvo minima Tarptautinė mokytojų diena, anksti ryte ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į Vaisodžių mokyklą, mat iš gyventojų gautas pranešimas apie tai, jog pro langus veržiasi dūmai. Paaiškėjo, kad dabar jau uždaryta mokykla piktybiškai padegta net trijose vietose. 
Trečiadienį ryte ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į Vaisodžius, kur degė Butrimonių gimnazijos Vaisodžių pagrindinio ugdymo skyrius. Praeiviai pastebėjo, kad pro langus veržiasi dūmai.

Piktavaliai padegė medį

, Alius Mikelionis
Trečiadienį ugniagesiai skubėjo į Žiburio gatvę, mat buvo gautas  pranešimas apie degantį medį. Į įvykio vietą atvyko vienas ugniagesių automobilis. Ugniagesiai greitai užgesino medį. Jis buvo  išpuvęs ir degė iš vidaus, todėl ugniagesiai įsitikinę, kad piktavaliai medį specialiai padegė. Apie besiveržiančius dūmus iš medžio ugniagesius informavo aplinkinių namų gyventojai. 

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Sausio 13–19 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 33 nusikalstamos veikos.
 
SENOLIS LIKO BE SANTAUPŲ
Sausio 13 dieną Alytaus apskrities VPK pradėtas tyrimas dėl sukčiavimo.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Rugpjūčio 19–25 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 42 nusikalstamos veikos.
 
SUPJAUSTĖ BASEINĄ
Rugpjūčio 19 dieną Alytaus aps. VPK gautas moters, gimusios 1987 m., gyvenančios Alytaus r., Punios sen., pareiškimas, kad supjaustytas kieme stovėjęs baseinas. Nuostolis – 149 Eur.
 
GIRTAS DVIRATININKAS BANDĖ PAPIRKTI PAREIGŪNUS
Rugpjūčio 20 dieną apie 16 val.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Gegužės 27–birželio 2 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėta tirti 50 nusikalstamų veikų.
 
BANDYTA PADEGTI NEGYVENAMĄ MUITININKĖS NAMĄ
Gegužės 27 dieną apie 23.30 val. Lazdijų r., Veisiejuose, M. Bižytės g., 47-erių metų Kauno teritorinės muitinės Pažeidimų prevencijos skyriaus vyresniosios inspektorės J. V. negyvenamame name kilo gaisras, kurio metu apdegė išorinė pastato siena bei stogas. Nuostolis – apie 1 500 eurų.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Gegužės 13–19 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 46 nusikalstamos veikos.
 
ĮTARTINI „MERCEDES-BENZ“ DOKUMENTAI
Gegužės 14 dieną Alytaus aps. VPK gautas pranešimas, kad valstybės įmonėje „Regitra“, Alytaus filiale, 1961 m.

Alytuje vėl liepsnoja automobiliai

, Alius Mikelionis
Kovo 13-osios vakarą Alytaus mieste, Žaliojoje gatvėje, bandyta padegti šalia individualaus gyvenamojo namo stovėjusį „Renault Megane Scenic“. Apie 21 valandą nežinomi asmenys apliejo transporto priemonę neaiškiu skysčiu ir ketino automobilį padegti. Operatyviai atvykę ugniagesiai neleido ugniai išplisti. Įvykio vietoje rastas paliktas sudužęs stiklainis su neaiškios kilmės medžiaga.
Įdomu ir tai, kad šiame kieme praėjusį trečiadienį jau sudegė „Audi A3“.

Alytuje degė „Peugeot“ markės automobilis

, Alius Mikelionis

Sekmadienį po vidurnakčio užsiliepsnojo Jazminų gatvėje stovėjęs „Peugeot 406“ markės automobilis. Kai atvyko ugniagesiai, transporto priemonė jau degė atvira liepsna. Gaisro metu išdegė variklio skyrius, apdegė ir šalia stovėjęs 2004 metų laidos „Renault Laguna“. Apsilydė automobilio veidrodis, priekinis žibintas, ratlankis, buferis, deformavosi sparnas. Aiškinamasi, ar dvidešimt ketverių metų piliečiui priklausantis „Peugeot 406“ nebuvo padegtas.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Vasario 26–kovo 4 dienomis Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate užregistruotos 58 nusikalstamos veikos.
 
SKELBIMŲ SVETAINĖSE TYKO SUKČIAI
Gyventojai vis dar tiki pernelyg gerais pasiūlymais, sklindančiais iš virtualios erdvės. Štai vasario 26 dieną į Alytaus pareigūnus kreipėsi 42 metų vyras pranešdamas, kad skelbimų svetainėje rado skelbimą apie parduodamą traktorių.
Surinkti turinį