pardavimas

Prieš išvykdama į užsienį moteris sumanė parduoti kapavietę

, Daina Baranauskaitė
Alytuje vietos laikraštyje pasirodė skelbimas, kad Klevų gatvės kapinėse parduodama kapavietė, kurioje galima laidoti du asmenis. Paskambinus nurodytu telefonu moteris pareiškė, kad išvyksta į užsienį, neplanuoja grįžti. Parduodamame kape palaidota prieš 12 metų mirusi vos trijų mėnesių jos dukrytė. Pradėjus derybas, moteriai 300 eurų už kapavietę buvo per mažai, o dėl 500 sakė pagalvosianti.

Alytaus miesto savivaldybei niekaip nepavyksta parduoti slidinėjimo trasos įrangos

, Alius Mikelionis
Alytaus miesto savivaldybei niekaip nepavyksta parduoti slidinėjimo trasos įrangos, nors jau įvyko aštuoni aukcionai. 2008 metais atidaryta Alytaus slidinėjimo trasa. Tuometis Alytaus miesto meras Česlovas Daugėla pats išbandė Europos Sąjungos (ES) lėšomis įrengtą ir du milijonus litų kainavusią Alytaus slidinėjimo trasą.

Prie grūdų supirktuvių – milžiniškos eilės

, Daina Baranauskaitė
Grūdų supirkėjai gūžčioja pečiais – dar nėra taip buvę, kad pagerėjus orams kone visos grūdinės kultūros sunoktų vienu metu. Į Alytuje įsikūrusius UAB „Kauno grūdai“ sandėlius ūkininkų priekabose keliauja miežiai, kviečiai, avižos, pupos, kitos kultūros. 
Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais eilėse ūkininkams tenka prastovėti pusdienį, kartais praleisti ir naktį.
„Reikia stovėti maždaug pusę paros. Eilės didelės, tačiau labai nestebina, nes taip būna kiekvienais metais. Derliumi skųstis negalime, nes jis neblogas.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis

Rugsėjo 4–10 dienomis Alytaus apskrities policijos komisa-riatuose užregistruotos 59 nusikalstamos veikos.

AUTOMOBILYJE RASTAS DIDELIS KIEKIS ALKOHOLIO
Rugsėjo 4 dieną Alytaus apskrities pareigūnai kelyje Kaunas–Alytus sustabdė visureigį „Mitsubishi Pajero“. 28 metų vairuotojas automobilio salone gabeno trisdešimt penkis plastikinius indus po 10 litrų skysčio, skleidžiančio alkoholiui būdingą kvapą. Iš viso rasta 360 litrų alkoholio. Įvykio aplinkybes tiria policija.

Ūkininkų galvos skausmas, kur padėti gausų grūdų derlių?

, Daina Baranauskaitė

Šiais metais grūdų derlius itin didelis, tačiau ūkininkų džiaugsmą temdo realizacijos problemos.
„Lietuvos geležinkeliai“ prieš šią javapjūtę pakeitė grūdavežių skirstymo tvarką, tad supirkėjai skundžiasi, kad negali priimti ūkininkų javų ir jų išvežti. Vagonų trūksta, iš smulkiųjų žemdirbių javai išvis nepriimami, žmonės juos pradeda laikyti laukuose, supylę į krūvas, o kas turi galimybes – sandėliuose.


Ūkininkams – realizacijos problemos

Surinkti turinį