pareigūnas

Pareigūnas įtariamas pardavinėjęs neviešą tarnybinę informaciją

, Alytaus aps. VPK informacija
Spalio 17 dieną Kauno apygardos prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal LR baudžiamojo kodekso 228 str. 2 dalį dėl Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Alytaus aps. VPK) pareigūno galimo piktnaudžiavimo.
Tyrimą atliekantys Alytaus aps. VPK Imuniteto skyriaus pareigūnai užfiksavo, kad Alytaus aps.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Rugsėjo 30 – spalio 6 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 47 nusikalstamos veikos.
 
VOGTAS „BMW“ NULĖKĖ NUO KELIO
Rugsėjo 30 dieną Birštono PK gautas pranešimas, kad apie 9 val. Birštono sav., Širvinių k., pievoje prie kelio rastas apvirtęs automobilis „BMW X5“, kuris yra ieškomas Austrijoje.
 
PAS JAUNĄ VYRĄ PAREIGŪNAI RADO KVAIŠALŲ
Spalio 2 d. 22.30 val.

Karjeros laiptais lipęs pareigūnas paslydo – policininkas sulaikytas girtas už vairo

, Alius Mikelionis

Praėjusį savaitgalį paaukštinimą šventęs Lazdijų rajono policijos komisariato pareigūnas greičiausiai bus priverstas atsisveikinti su tarnyba, mat kolegoms įkliuvo, kai vairavo automobilį būdamas girtas. Pareigūnui nustatytas 2,48 promilės girtumas.

Lošimo namuose nužudytas Alytaus apskrities VPK kelių policininkas

, Alius Mikelionis
Ketvirtadienio naktį  Kaune, vienuose iš lošimo namų, nušautas Alytaus apskrities VPK pareigūnas Arnoldas Jurašius. Kaune gyvenantis, tačiau Alytuje dirbantis policininkas  nušautas vienu šūviu, kulka kliudė policininko kaklą. Nusikaltimo vietoje sulaikytas anksčiau už vagystes ir sukčiavimą teistas vyras. 
Trisdešimt penkerių metų policininką kulkos pasiekė Kaune, naktiniame bare „Admiral“, kur ne tarnybos metu pareigūnas kartu su dar keliais vyriškiais girtavo.

Buvęs pareigūnas įkliuvo kolegoms, kai girtas pateko į eismo įvykį

, Alius Mikelionis
Nelaimė atsitiko Alytuje, Ulonų gatvėje, antradienį apie 21 valandą, kai girto vairuotojo valdomas „Audi 100“ staiga išvažiavo į kitą kelio pusę ir susidūrė su „Audi A6“ markės automobiliu. Laimei, „Audi A6“ vairuotojas spėjo sureaguoti ir transporto priemonės nesusidūrė kaktomuša. Po šoninio smūgio automobiliai atsiskyrė maždaug septyniasdešimties metrų atstumu.
Į eismo įvykio vietą atskubėjusiam vieno iš naujienų portalų reporteriui buvo pasiūlytas atlygis, kad nuotraukos nebūtų viešinamos, netrukus ėmė aiškėti priežastis.
Surinkti turinį