partrenkė

Girtos moters vairuojamas automobilis partrenkė vyriškį

, Alius Mikelionis
Antradienį apie 14 valandą automobilio „VW Jetta“, važiavusio Putinų gatvės žiedu, nesuvaldė jį vairavusi 46 metų moteris. Pirminiais duomenimis, transporto priemonė užvažiavo ant šaligatvio ir partrenkė juo ėjusį 71 metų vyrą. Nukentėjusysis išvežtas į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę, kur jam nustatyti kaulų lūžiai.  Paaiškėjo, kad transporto priemonę vairavusi moteris buvo neblaivi. Alkotesteriu jai nustatytas sunkus girtumas – 3,30 prom. Vairuotoja uždaryta į areštinę. Pasak Alytaus policijos atstovės K.

Alytuje pėsčiųjų perėjoje partrenktas berniukas išvežtas į Kauno klinikas

, Goda Čiginskaitė
Praėjusios savaitės penktadienį Alytuje, A. Jonyno gatvėje, partrenktas per pėsčiųjų perėją bėgęs 2008 metais gimęs berniukas. Vairuotojas paaiškino, kad vaiką pamatė per vėlai, mat vaizdą užstojo krovininis automobilis, stovėjęs prie pat perėjos. Vaikui nustatyti daugybiniai kaulų lūžiai, jis išvežtas į Kauno klinikas.
Apie nelaimę pranešimą pareigūnai gavo po pietų, 13.40 val. Vairuotojas, važiavęs A. Jonyno gatve link Sporto rūmų, nepastebėjo į perėją išbėgusio 2008 metais gimusio berniuko.

Bauginanti statistika: per nepilną mėnesį – penki perėjose partrenkti pėstieji

, Alius Mikelionis
Alytaus mieste, Likiškėlių gatvėje, automobilis sužalojo 49 metų pilietę. Moteris buvo partrenkta pėsčiųjų perėjoje, o vairuotojo nesustabdė net prieš perėją įrengti kalneliai. Nukentėjusioji išvežta į Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninę. Paaiškėjo, kad automobilį „VW Passat“ vairavo neblaivus 55 metų vyriškis.
Gruodžio mėnesį pareigūnai fiksuoja daugiau perėjose partrenkiamų žmonių. Gruodžio 10 dieną LR Seimo narys J. Sabatauskas kliudė pėsčiąjį. Per tris gruodžio savaites Alytaus mieste perėjose partrenkti net 5 žmonės.

Dviračiu į darbą važiavęs karininkas pėsčiųjų perėjoje sužalojo nepilnametį

, Daina Baranauskaitė
Pirmadienį į darbą dviračiu važiavęs Lietuvos kariuomenės Didžiosios Kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono skyriaus vadas partrenkė ir sužalojo pėsčiųjų perėja ėjusį nepilnametį, kuris dėl sužalojimų išvežtas į Kauno klinikas.
Likiškėlių–Kernavės gatvių sankryžoje, Alytuje, labai nemaloniai pirmadienio rytas prasidėjo Lietuvos kariuomenės Didžiosios Kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono skyriaus vadui bei į mokyklą skubėjusiam devynmečiui.

Automobilis partrenkė vaiką

, Alius Mikelionis
Kovo 25 dieną Alytaus mieste šalia perėjos partrenktas vaikas. Nelaimė atsitiko apie 13 valandą ties įvažiavimu į Alytaus polikliniką. Pirminiais duomenimis, moteris, gimusi 1980 m., vairavusi „Nissan“ markės automobilį, sukdama į polikliniką nespėjo sustabdyti automobilio, kai į gatvę staiga išbėgo berniukas. Automobilis partrenkė vaiką. Nepilnametis skubiai išvežtas į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės Reanimacijos skyrių.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Lapkričio 4–10 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 35 nusikalstamos veikos.
 
„BMW“ PARTRENKĖ DVIRATININKĄ
Lapkričio 4 dieną apie 17 valandą Lazdijų rajone, kelyje Lazdijai–Kalvarija automobilis „BMW“ partrenkė dviratininką. Dėl patirtų sužalojimų 59-erių vyras išvežtas į Lazdijų ligoninę.
Panašus įvykis registruotas lapkričio 5 dieną kelyje Vilnius–Varėna–Gardinas. Apie 7 valandą „IVECO“ vairuotojas nepastebėjo dviratininko ir partrenkė jį.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Sausio 7–13 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėta tirti 51 nusikalstama veika.
 
APSKRITYJE – VAGYSČIŲ IŠ AUTOMOBILIŲ PROTRŪKIS
Sausio 8 d. aštuoniasdešimtmetis pasigedo savo automobilio „Moskvič 412“. Transporto priemonė pavogta iš garažo. Senolis patirtą žalą įvertino 1737,72 Eur.
Sausio 9 d. apie 6 val.
Surinkti turinį