paskendo

Mažametės anūkės akivaizdoje paskendo seneliai

, Daina Baranauskaitė
Varėnos rajone, Kampų ežere, nuskendo arba, kaip įtariama, žaibas nutrenkė sutuoktinių porą. Visa tai įvyko mažametės anūkės akivaizdoje. Teigiama, kad verkiančios keturmetės šauksmą išgirdo žvejai, kurie ir iškvietė pagalbą.
Varėnos rajone, Pilvingio kaime, Kampų ežeras pasiglemžė dviejų sutuoktinių gyvybes.

Alytaus Dailidėje – 24 metų jaunuolio kūnas

Antradienį ryte į darbą atėjęs Alytaus Dailidės ežerėlio prižiūrėtojas vandenyje pastebėjo ryškų plūduriuojantį daiktą. Priplaukęs valtimi pamatė, jog tai jaunuolio lavonas. Policijai gerai žinomas 24 metų vaikinas kilęs iš Alytaus rajono, Miroslavo seniūnijos. 
Policijos pareigūnai sako, jog ant 24-erių jaunuolio kūno smurto žymių nepastebėta.
„Iš greitosios medicinos pagalbos medikų gavome pranešimą, kad įvyko nelaimė. Atvažiavus pareigūnams, kūnas jau buvo ištrauktas į krantą. Kišenėje buvo asmens dokumentas.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Kovo 4–10 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 55 nusikalstamos veikos.
 
SUSIŽALOJO DARBININKAS
Kovo 4 dieną darbo metu nukentėjo 44 metų vyras. Nelaimė atsitiko Leipalingio sen., kai vykdant elektros oro linijos senų laidų pakeitimo darbus lūžo atrama.

Prienų rajone ežeras pasiglemžė du jaunus žmones

, Alius Mikelionis
Du žmonės nuskendo sekmadienį Prienų rajone, Gelužio ežere. Dvidešimtmetė ir ketveriais metais vyresnis vyras poilsiavo prie ežero. Pirminiais duomenimis, vyras galėjo įžengti į duobę, esančią netoli kranto.  Spėjama, kad dvidešimtmetė galėjo gelbėti draugą ir tokiu būdu pati nuskęsti. 
Dviejų žmonių gyvybes nusinešusi nelaimė įvyko nuošalioje vietoje, todėl pagalbos pora nesulaukė. Ant kranto rasti daiktai, tarp jų ir pripučiamas čiužinys. Kodėl juo nepasinaudota, neaišku. Per praėjusį savaitgalį Lietuvoje nuskendo šeši žmonės.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Spalio 2–8 dienomis Alytaus apskrities policijos komisariatuose užregistruotos 69 nusikalstamos veikos.
 
PRIE KASOS PALIKO PINIGINĘ
Spalio 2 dieną į policiją kreipėsi nemenką pinigų sumą parduotuvėje praradęs vyras. Šešiasdešimt vienerių vyras prekybos centre „Maxima“, esančiame Likiškėlių gatvėje, prie kasos paliko piniginę, kurioje buvo 2100 litų, asmens dokumentai ir banko kortelės.
Surinkti turinį