pataisos namai

Alytaus pataisos namai siūlo 27 darbo vietas ir 600 eurų per mėnesį atlyginimą

, Daina Baranauskaitė
Nedarbas Alytuje siekia 10.6 procento, tad informacija, jog pataisos namai siūlo darbą 27 jauniesiems pareigūnams, skamba gana patraukliai. Šiuo metu pataisos namuose dirba 173 prižiūrėtojai, iš jų daugiau kaip 30 – moterys.  
„Mūsų įstaigoje didžiausias jaunųjų pareigūnų trūkumas. Šiuo metu turime 27 laisvas darbo vietas.

Alytaus pataisos namuose – naujas trumpalaikių pasimatymų kambarys

, Daina Baranauskaitė

Alytaus pataisos namuose bausmes atliekantys vyrai savo rankomis įsirengė naujas patalpas, skirtas bendravimui su savo šeimomis, artimaisiais trumpalaikių pasimatymų metu. Čia įrengtas ir spalvingas vaikų kambarys, kurio žaislus taip pat pagamino patys nuteistieji.

Virš Alytaus pataisos namų „snigo“ telefonais

, Daina Baranauskaitė
Praėjusios savaitės ketvirtadienį šalia Alytaus pataisos namų net keliose vietose pastebėti asmenys, kurie vykdė neteisėtą daiktų permetimą. Pataisos namų ir policijos pareigūnams pavyko sučiupti keturis jaunuolius, trys iš jų uždaryti į areštinę. Buvo permesta 12 paketų.
Šalia Alytaus pataisos namų, prie Ulonų gatvės daugiabučio, pastebėtas automobilis „Volkswagen Vento“ bei asmenys, kurie vykdė neteisėtą daiktų permetimą. Paaiškėjo, kad jauni vyrai daiktus permetinėjo ir nuo „Dzūkijos vandenų“ teritorijos.

Santykius aiškinosi Alytaus pataisos namų darbuotojai

, Alius Mikelionis
Gruodžio 12-osios vakarą, apie 23 valandą, pareigūnams pranešta, kad Alytaus mieste, Jaunimo gatvėje, mušasi du vyrai. Atskubėję pareigūnai išsiaiškino, kad santykius aiškinosi 1986 ir 1967 metais gimę vyriškiai. Abu dirba Alytaus pataisos namuose. Muštynių metu nukentėjo 1967 metais gimęs pareigūnas. Jam nustatytas galvos sumušimas. Kolegą sumušęs vyras buvo neblaivus, jis uždarytas į Alytaus apskrities VPK areštinę. Įvykis tiriamas.

Šachmatų turnyre susitiko nuteistieji ir Seimo narys

, Daina Baranauskaitė
Alytaus pataisos namuose jau dešimtus metus iš eilės vyko šachmatų turnyras, vadinamas simultanas, kuomet vienas asmuo žaidžia prieš dešimt priešininkų. Prieš kiek laiko pataisos namų nuteistieji vykdė atskirą turnyrą, o 10 geriausių susirungė su Seimo nariu alytiškiu Juliumi Sabatausku.
„Mūsų turnyras yra tradicinis. Manome, kad jis tęsis dar ilgus metus.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Lapkričio 5–11 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėta tirti 61 nusikalstama veika.
 
APGADINO KAIMYNĖS AUTOMOBILĮ
Lapkričio 5 dieną Butrimonių seniūnijos gyventoja kreipėsi į policiją pranešdama, kad iš matymo pažįstamas vyriškis apgadino jos automobilį „Audi A4“.

Bylos nagrinėjimas atidėtas

, Daina Baranauskaitė

Trečiadienį Alytaus rajono apylinkės teisme turėjo būti nagrinėjama byla dėl nepataisomai sugadinto mobiliojo ryšio slopinimo įrenginio Alytaus pataisos namuose. Įtarimai pareikšti šiuo metu jau nušalintam nuo pareigų Alytaus pataisos namų prižiūrėtojui, kuris galimai už piniginį atlygį nuteistiesiems sudarė sąlygas nakties metu išeiti iš kameros ir sugadinti mobilųjį ryšį blokuojančią specialią įrangą. Vis tik bylos nagrinėjimas atidėtas.

Girtas Alytaus pataisos namų direktorius „drausmino“ jaunuolius

Praėjusį penktadienį apie 23 val. aukštas pareigas užimantis Kalėjimų departamento pareigūnas įsivėlė į konfliktą su jaunuoliais. Alytaus mieste, Skardžio gatvėje gyvenantis Mindaugas Volungevičius agresyviai elgėsi su jaunuolių kompanija, sėdėjusia „BMW“ markės automobilyje. Vairuotojas iškvietė pareigūnus. Šiems atvykus, M. Volungevičius aiškino, jog pareigūnai nemoka dirbti, grasino surašysiantis „tarnybinius“, gąsdino iškviesiąs Policijos generalinį komisarą S. Skvernelį.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis

Spalio 16–22 dienomis Alytaus apskrities policijos komisa-riatuose užregistruota 61 nusikalstama veika.

Į PATAISOS NAMUS IR NARKOTIKAI, IR MOBILIEJI TELEFONAI
Į Alytaus pataisos namus bandyta atsiųsti kvaišalų. Spalio 16 dieną tikrinant siuntą, skirtą nuteistajam, knygoje rasti ir paimti polietileniniai paketėliai su žalsvos spalvos medžiaga. Įtariama, jog tai yra narkotikai.

Naujieji metai Alytaus pataisos namuose prasidėjo įvykių gausa – nužudytas vyras, prabilta apie reketą

, Daina Baranauskaitė

Alytaus pataisos namuose 2013-ieji metai prasideda ne itin ramiai. Įtariama, nužudytas vyras. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Taip pat kone pirmą kartą pataisos namų istorijoje oficialiai prabilta apie reketą – iš vieno nuteistojo vadinamieji „vierchai“ esą reikalauja pinigų. Beje, atšalus orams sugriežtinto režimo pataisos namuose padaugėjo nuteistųjų – apie 100 vyrų keletui mėnesių šaltąjį periodą gardžiai valgys ir baltoje patalynėje miegos už smulkius nusižengimus.

Surinkti turinį