peilis

Įtariamojo žudiko advokatas: jis gailisi

, Alius Mikelionis
Šeštadienio rytą, apie 8 valandą, Alytaus mieste, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, keturiais dūriais peiliu nužudytas dvidešimt vienerių alytiškis O. K. Konfliktas vyko lošimų salone „Admiral“. Santykius vyrai išėjo aiškintis į lauką, kur įtariamasis išsitraukęs atlenkiamą peilį dūrė jaunam vyrui keturis kartus. Nuketėjusysis pakeliui į ligoninę mirė, įtariamasis iš įvykio vietos pasišalino. Policijos pareigūnai sutelkė dideles pajėgas ir praėjus šešioms valandoms po nusikaltimo Alytaus rajone sulaikė įtariamąjį.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Rugsėjo 23–29 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 45 nusikalstamos veikos.
 
ITALIJOJE VOGTAS MIKROAUTOBUSAS RASTAS ALYTAUS RAJONE
Rugsėjo 24 dieną Alytaus aps. VPK gautas pranešimas, kad Alytaus r., Norūnų k., rastas Italijoje ieškomas automobilis „Mercedes-Benz V 250“. Automobilis pristatytas į Alytaus aps.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Rugsėjo 2-8 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėta tirti  50 nusikalstamų veikų.
 
IŠVILIOJO SANTAUPAS
Rugsėjo 2 dieną Prienų r. PK gautas 87-erių metų moters, gyvenančios Prienų r., Šilavoto sen., pareiškimas, kad apie 14 val. telefonu paskambino moteris ir apgaulės būdu išviliojo 400 eurų.
Rugsėjo 7 dieną Varėnos r. PK gautas moters, gimusios 1976 m., gyvenančios Varėnos r., Jakėnų sen., pareiškimas, kad rugpjūčio 31 d.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Rugpjūčio 12–18 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėta tirti  50 nusikalstamų veikų.
 
PARDAVĖ AREŠTUOTĄ AUTOMOBILĮ
Rugpjūčio 12 dieną Varėnos r. PK gautas moters, gimusios 1973 m., gyvenančios Varėnoje, pareiškimas, kad iš 1989 m. gimusio vyriškio nusipirko automobilį „BMW 320“. Nuvykusi į VĮ „Regitra“, ji sužinojo, kad pardavėjui paskirtas turto areštas, todėl automobilio parduoti jis negali.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Liepos 15–21 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 52 nusikalstamos veikos.
 
SUSITARTI NEPAVYKO
Liepos 15 dieną Alytaus apskrities VPK gautas pranešimas, kad apie 21 val. Alytuje, Jotvingių g., vyras (gimęs 1964 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės dėl akcizais apmokestintų prekių (kontrabandinių cigarečių) laikymo, Alytaus aps.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Sausio 14–20 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 47 nusikalstamos veikos.
 
PENSININKĖ PEILIU SUŽALOJO SAVO VYRĄ
Sausio 14 dieną apie 23.55 val. į Alytaus ligoninę dėl durtinių žaizdų krūtinėje ir pilve paguldytas 60-metis  Alytaus r. Pocelonių k. gyventojas.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis

Balandžio 2–8 dienomis Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate užregistruotos 36 nusikalstamos veikos.

EISMO ĮVYKIS ALYTUJE

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis

Vasario 5–11 dienomis Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate užregistruota 60 nusikalstamų veikų.

APVOGĖ, KOL MIEGOJO AUTOBUSE
Vasario 5 dieną policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl keleiviniame autobuse apvogto jauno vyro. Lazdijų rajono gyventojas teigia užmigęs keleiviniame autobuse, kai važiavo iš Seirijų į Alytų. Prabudęs nerado beveik 500 litų kainuojančio mobiliojo ryšio telefono.

Dėl įžeistos žmonos – mirtinas dūris peiliu

, Alius Mikelionis

Lapkričio 20 dieną savo namuose, Alytaus mieste, Jurgiškių gatvėje, rastas nužudytas 42 metų vyras. Pareigūnai sulaikė nusikaltimu įtariamą keturiasdešimtmetį. Ne kartą teistas vyras pareigūnams aiškino, kad jo žmoną turguje įžeidė vyras. Išsiaiškinęs, kur šis gyvena, vyriškis atvyko aiškintis santykių. Anot atvykėlio, šeimininkas atidarė buto duris su kirviu rankoje, vyrai susigrūmė. Muštynių metu peiliu mirtinai sužalotas 42 metų buto šeimininkas, žudikas paliko merdėti sunkiai sužeistą vyrą, o pats pasišalino.

Surinkti turinį