pėstysis

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Gruodžio 30 – sausio 5 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 28 nusikalstamos veikos.
 
IŠ NERAKINTO BUTO DINGO PINIGAI
2015 m. gruodžio 31 dieną apie 23.30 val. Alytuje iš nerakinto buto koridoriaus buvo pavogta piniginė, priklausanti piliečiui D. V., gim. 1972 m., su viduje buvusiais dokumentais bei 100 eurų.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Gruodžio 2–8 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėtos tirti 45 nusikalstamos veikos.
 
DUKRA PASISAVINO MOTINOS SANTAUPAS
Gruodžio 2 dieną į policiją kreipėsi nuo dukros ir jos sugyventinio nukentėjusi 66 metų Alytaus miesto gyventoja.

Vairuotojas per valandą partrenkė dvi moteris, viena jų neišgyveno

Prasidėjus tamsiajam metų laikotarpiui, daugėja ir eismo nelaimių, kurių metu sužalojami ar žūsta žmonės. Pagrindinėmis tokių nelaimių priežastimis laikomos pasikeitusios važiavimo sąlygos, blogai apšviestos perėjos ir nesisaugantys pėstieji.  
Padidėjęs avaringumas akivaizdžiai pastebimas ir policijos platinamose suvestinėse, kur dėl sužalojimų pradedami ikiteisminiai tyrimai.

Pirma kelionė dovanotu automobiliu baigėsi nesėkmingai: vairuotojas partrenkė pėsčiąją

, Alius Mikelionis
Antradienį Alytaus mieste perėjoje partrenkta moteris. Nelaimė atsitiko apie 15 valandą Pramonės gatvėje, ties buvusiu Alytaus tekstilės pastatu. Per perėją ėjusios moters nepastebėjo „Citroen Xantia“ vairuotojas. Automobilis kliudė pėsčiąją, ją užmetė ant priekinio stiklo, po to moteris krito ant žemės. Anot vairuotojo, moteris dar atsistojo, tačiau greičiausiai tai buvo tik potrauminis šokas. Vidutinio amžiaus pėsčioji išvežta į Alytaus apskrities S.

Sunkiai sužalotas vyras

, Alius Mikelionis

Penktadienį ryte automobilis partrenkė einantį į darbą 63 metų vyrą.  Sunkios būklės nukentėjusysis pristatytas į ligoninės reanimaciją.  Vyrui konstatuoti daugybiniai  kaulų lūžiai, išnarintas petys, šonkauliai sulindę  į plaučius. Vyras komos būsenos.  

Surinkti turinį