pirkimas

Savivaldybė paskelbė viešąjį konkursą Rotušės bokšto laikrodžio pirkimui

, Daina Baranauskaitė
Tikėtina, kad maždaug po dviejų mėnesių ant Alytaus Rotušės visų keturių bokšto pusių bus sumontuoti modernūs LED laikrodžiai. Nors miesto taryba metų pradžioje laikrodžio pirkimui nepritarė, tačiau viešasis pirkimas paskelbtas.  
Alytaus miesto savivaldybės taryba dar metų pradžioje yra pasisakiusi prieš laikrodžio pirkimą ant Rotušės bokšto. Vis tik paaiškėjo, kad laikrodis perkamas. Pasiūlymų viešiesiems pirkimams savivaldybė laukia iki šio penktadienio.

Įsigytame sklype – karstas ir žmogaus kaulai

, Alius Mikelionis
Rugpjūčio 7 dieną neįprastą radinį aptiko Alytaus rajone sklypą įsigijęs asmuo. Duselninkų kaime (Krokialaukio sen.) formuojant žemės sklypus ir vykdant nukasinėjimo darbus, buvo rasti žmogaus kaulų fragmentai. Taip pat buvo atkasta stačiakampio formos medinė dėžė, panaši į karstą, kurioje matyti kaulų fragmentai.
Buvęs sklypo savininkas Gražvydas Atmanavičius, žemę paveldėjęs iš tėvų, nepamena, kad anksčiau čia būtų buvę kapinės. Gandai apie rastus kaulus greitai pasklido po kaimą. Vietiniai taip pat neprisimena, kad čia kada nors būtų atliekami laidojimai.

Bendrovė „Kortas“ apskundė universalios sporto salės statybų pirkimo procedūras

, Daina Baranauskaitė
Alytaus miesto stadiono teritorijoje pagal sutartį su bendrove „LitCon“ bus pastatyta nauja universali sporto salė, šalia įrengta lauko krepšinio aikštelė, vietos automobilių stovėjimui. Minėto objekto sąmata – daugiau kaip 10 mln. litų.
Surinkti turinį