pirtis

Putinuose sudegė pirtis

, Alius Mikelionis
Šeštadienį apie 20 valandą ugniagesiai gavo pranešimą, kad Putinų gatvės prieigose dega statinys. Į gaisravietę išskubėjo ugniagesių autocisternos. Joms atvykus liepsnos jau buvo apgadinusios statinį, panašų į pirtį. Pastato išsaugoti nepavyko. Aplink kitų statinių nebuvo, todėl realaus pavojaus ugniai pesimesti kitur nebuvo. Dėl ko kilo gaisras, aiškinasi Alytaus ugniagesiai.

Kriminalinių įvykių apžvalga

, Parengė Alius Mikelionis
Rugsėjo 9–15 dienomis Alytaus apskrities VPK pradėta tirti 61 nusikalstama veika.
 
KAUKĖTI VYRAI DVI VALANDAS VEŽIOJOSI VYRIŠKĮ AUTOMOBILIO BAGAŽINĖJE
Rugsėjo 9 dieną Druskininkų PK gautas 1985 m. gimusio vyriškio pareiškimas, kad rugsėjo 9 d. apie 19 val.

Verslininkas J. Balčius pasipiktinęs projektuotojų darbu

, Alius Mikelionis
Verslininkas Jonas Balčius kreipėsi į Alytaus miesto savivaldybę prašydamas padaryti tinkamą įvažiavimą į jam priklausančią menų pirtį.  
Alytiškis skundžiasi, kad šalia jo pastato besidriekiančiame dviračių take padaryta projektavimo klaida, dėl to įvažiuoti į jam priklausančio pastato aikštelę įmanoma tik kelis kartus pasisukinėjus. Gal ir būtų patogu įvažiuoti iš Nemuno prieplaukos pusės, tačiau šioje Tilto gatvės atkarpoje eismas vykdomas viena kryptimi.

Bus stabdomos „Menų pirties“ dalies pastato statybos

, Daina Baranauskaitė
Šį penktadienį Statybų inspekcija verslininkui, Alytaus tarybos nariui Jonui Balčiui įteiks statybos sustabdymo aktą su reikalavimu sustabdyti dalies pastato statybas. Esą leidimas objektui Tilto gatvėje išduotas 3 aukštų su mansarda statyboms, tačiau patikrinus projekto sprendinius nustatyta, kad nuo Nemuno pusės yra projektuojamas 4 aukštų pastatas.
Alytuje intensyviai vykdomas projektas „Dzūkų krašto menų inkubatorius „Menų pirtis“”. Siekiant šio tikslo, rekonstruojamas Tilto gatvėje esantis pastatas.
Surinkti turinį