Pivašiūnai

Lietuvos katalikai šventė Žolinės atlaidus

, Daina Baranauskaitė
Lietuvos katalikai antradienį šventė Žolinę, kitaip dar vadinamą Švenčiausiosios Mergelės Marijos dangun ėmimo dieną. Žolinės atlaidai, prasidėję pirmadienį, tęsis iki rugpjūčio 22 dienos.
Kaip ir kiekvienais metais, rugpjūčio 15 dieną Alytaus rajono Pivašiūnų miestelį užplūsta tikintieji iš visos Lietuvos. Nors į Žolinės atlaidus Pivašiūnuose atvyksta daug pėsčiomis keliaujančių piligrimų, daugelis žmonių čia atvažiuoja automobiliais.

Po metus trukusios restauracijos į Pivašiūnus sugrįžo malonėmis garsėjantis paveikslas

, Daina Baranauskaitė
Pivašiūnų Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijai bei visos Lietuvos tikintiesiems – labai gera naujiena. Garsusis paveikslas „Švč. Mergelė Marija, Nuliūdusiųjų paguoda“ po restauravimo grįžo į Pivašiūnus. 
Daugiau nei metus – tiek truko garsiojo paveikslo „Švč. Mergelė Marija, Nuliūdusiųjų paguoda“ restauracija. Kol vyko šie darbai, pagrindiniame altoriuje buvo malonėmis garsėjančio ir tikinčiųjų itin branginamo paveikslo kopija. 
„Tikintieji labai laukė šio paveikslo.

Specialiai sukurta mobilioji grupė Pivašiūnuose išgelbėjo šąlančią alkaną senolę

, Goda Čiginskaitė
Po tragedijos Kėdainiuose Alytaus rajone darbui su socialinės rizikos šeimomis įkurta mobilioji grupė, kuri į pranešimus gali reaguoti visą parą. Pirmasis išbandymas buvo sekmadienį. Gautas pranešimas, kad Pivašiūnuose pagalbos reikia senutei. Anot seniūnijos specialistų, senolės sūnui už girtavimą atimta socialinė pašalpa, tad jis prageria motinos pensiją, o ši badauja ir šąla.

Pivašiūnų klebonui – Alytaus rajono mero sveikinimas

, Alytaus rajono savivaldybės informacija
Dievo palaimos ir džiaugsmo tiesiant kelius Viešpačiui į žmonių širdis.
Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas palinkėjo Alytaus dekanato dekanui, Pivašiūnų Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios klebonui monsinjorui Vincui Baubliui jubiliejaus proga.
Praėjusį šeštadienį klebonas V. Baublys minėjo 60-ąjį jubiliejų. Sekmadienį po šventųjų mišių kleboną sveikino meras A.

Suaugusiųjų švietimo savaitės uždarymas Pivašiūnų vidurinėje mokykloje

Lapkričio 18 dieną Pivašiūnų vidurinėje mokykloje vyko suaugusiųjų švietimo savaitės 2011 m. uždarymas.

Surinkti turinį