problemos

Alytus sprendžia parkavimo problemas

, Alius Mikelionis
„Autobusai paliekami Topolių gatvėje esančioje aikštelėje ir trukdo išvažiuoti iš daugiabučio, nors transporto priemonėms, kurių bendra masė didesnė nei 3,5 t, KET taip elgtis draudžia“, – piktinasi eilinį kartą paliktais autobusais netoli Jotvingių ir Šv.

L. Kasčiūnas: „Pažadai virsta darbais tik tada, kai įrodomi asmeniniu pavyzdžiu“

Laurynas Kasčiūnas per pastaruosius metus tapo vienu labiausiai matomų politinių veikėjų Dzūkijoje. Apkeliavęs daugelį regiono miestų ir miestelių, susitikęs su vietos bendruomenėmis jis pristatė save kaip Tėvynės Sąjungos Lietuvos krikščionių demokratų kandidatą vienmandatėje Dzūkijos Seimo rinkimų apygardoje.
„Dzūkija man – įkvėpimas“,- sako L. Kasčiūnas. Tačiau kodėl vilnietis pasirinko būtent Dzūkiją? Kokias regiono problemas jis įžvelgia ir kokius konkrečius pasiūlymus pateikia?

Dantų netektis gali tapti viso organizmo problema

Ką darytumėte netekę priekinio danties? Tikriausiai kuo skubiau kreiptumėtės į odontologą, kad greičiau jį atkurtų. Pirmiausia – dėl išvaizdos. Tačiau netekę kurio nors krūminio danties per daug neskubate vietoj jo įstatyti naujo, nes juk nesimato, o kramtyti irgi galite. Odontologai įspėja: dantų trūkumas – nėra tik estetinė problema, nes uždelsus gali tapti rimtu sveikatos sutrikimu ir nemažu psichologiniu išbandymu.
Surinkti turinį