Putinų gimnazija

Gimdos kaklelio vėžys

, Irena Petkevičienė, Alytaus Putinų gimnazijos mokytoja

2013-ieji – Sveikatingumo metai, kurių tikslas – atkreipti dėmesį  į visuomenės, ypač į jaunų žmonių, sveikatinimą, su juo susijusias problemas. O tų problemų labai daug: netinkama mityba, stresai, rūkymas, judėjimo stoka, alkoholio vartojimas, ankstyvi lytiniai santykiai ir...

Geriau vienąkart pamatyti...

, Irena Petkevičienė, Alytaus Putinų gimnazijos mokytoja metodininkė

Ir vėl ruduo, ir vėl gervių virtinės traukia į tolius,
Ir vėl pamiškėj gelsta medžių lapai žali,
Ir vėl ruduo per žemę keliauja,
O laiko ratas vis sukas, migruojantys paukščiai skrenda į
pietus, skrenda toli, oi toli...

Norėdami visa tai pamatyti ir sužinoti, per penkiasdešimt Alytaus Putinų gimnazijos I–IV klasių gamtos mylėtojų, gimnazistų, vadovaujami biologių I. Petkevičienės, V. Gumeinikovienės ir gimnazijos fotografų būrelio vadovės E. Juodžiukynienės, surengė ekskursijas į Žuvinto biosferos rezervatą ir Metelių regioninį parką.

Putinų gimnazistai mokėsi saugoti sveikatą

, Irena Petkevičienė, Putinų gimnazija

2013-ji – Sveikatingumo metai, tad ypač svarbu visiems šiais metais į tai atkreipti išskirtinį dėmesį.
Sveikata – didžiausias turtas. Be to kiekvienas turime žinoti, kad apie 50% žmogaus sveikatos priklauso nuo jo paties – mitybos, aktyvumo, relaksacijos, darbo ir poilsio darnos, turimų žinių ir tų žinių pritaikymo, saugant save.

Sujudimas ir diskusija dėl Putinų gimnazijos treniruoklių salės naudojimo

, Daina Baranauskaitė

Visose Alytaus gimnazijose yra įrengtos naujutėlaitės treniruoklių salės, tačiau naudojimasis jomis moksleiviams ribotas, miesto bendruomenei ši galimybė išvis nesuteikiama. Alytaus miesto savivaldybės tarybos narys Kęstutis Bernatavičus paragino kolegas politikus šiuo klausimu padiskutuoti ir keisti situaciją.

Teorinio ir praktinio darbo ryšys

, Irena Petkevičienė, Alytaus Putinų gimnazija

Šiandienos mokykloje be kitų ugdymo sričių akcentuojamas teorinio ir praktinio darbo ryšys.
Putinų gimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vilma Skamerakienė visus metus glaudžiai bendradarbiavo su biologijos mokytojomis I. Petkevičiene ir V. Gumeinikoviene, papildydama kai kurių temų pamokas medicininėmis žiniomis, praktikos darbais. Sesutė (taip ją vadina mokiniai) buvo dažnas svečias – lektorė biologijos pamokose.

Putinų gimnazistai rudenėjančiame Dzūkijos nacionaliniame parke

, Irena Petkevičienė, Alytaus Putinų gimnazijos biologijos mokytoja metodininkė

Graži ta Lietuvos gamta. Žalias nuostabus mus supantis pasaulis. Ypač Dzūkija. Šiemet vėl mūsų, Alytaus Putinų  gimnazijos, gamtos mylėtojai tęsia gamtinio turizmo projektą. Tad 52 gimnazistai su tikybos mokytoja metodininke Vydone Pangonyte bei fotografijos mokytoja Egle Juodžiukyniene  išsiruošėme į rudenėjantį Dzūkijos nacionalinį parką. Diena buvo nuostabi. Puiki buvo ir mūsų ekskursija.

Surinkti turinį