ralis

„Tarzanijoje“ šeštasis žiemos ralis nustebino dalyvių skaičiumi

, Alius Mikelionis
Šeštą kartą nuotykių parke „Tarzanija“ surengtas žiemos ralis. Automobilių sportui neabejingi parko savininkai Giedrė ir Mindaugas Aldoniai šįsyk priėmė rekordiškai daug norinčių pasivaržyti. Šį kartą užsiregistravo 133 autosportininkai. Organizatoriai pastebi, kad dalyvių geografija kasmet plečiasi. „Tarzanijos taurėje – 2017“ dalyvavo Vilniaus, Kauno, Utenos ir kitų šalies miestų sportininkai mėgėjai.
Dalyviai išskirstyti į septynias klases. Skirtingose grupėse varžėsi priekiniais, galiniais ir visais keturiais ratais varomi automobiliai.

Ralis „Aplink Lietuvą“ neaplenkė Dzūkijos sostinės

, Alius Mikelionis
Lietuvoje praūžė jubiliejinis dvidešimt penktasis ralis „Aplink Lietuvą“. Šiais metais lenktyniauti panoro 83 ekipažai. Distancija įspūdinga – 1172 kilometrai. Praėjusį penktadienį dalyviai varžėsi Kauno apylinkėse. Šeštadienio rytą, įveikę etapą Birštone, atvyko ir į Alytų. Dzūkijos sostinėje lenktynininkams buvo paruošta Raudonkalnio gatvės trasa.

„Tarzanijos taurėje – 2016“ – rekordinis dalyvių skaičius

, Alius Mikelionis
Nuostabus oras, daugybė žiūrovų ir dalyvių šeštadienį (sausio 23 d.) susirinko į tradicinį ralį „Tarzanijos taurė – 2016“. Autosportui neabejingi nuotykių parko įkūrėjai automobilių varžybas rengia jau penktą kartą. 
Šių metų „Tarzanijos“ ralyje dalyvavo rekordinis dalyvių skaičius. Jie išskirstyti į septynias klases. Skirtingose klasėse varžėsi priekiniais, galiniais ir visais keturiais ratais varomi automobiliai. Atskiroje grupėje keturračiai, visureigiai, moterys ir jaunimas.
Surinkti turinį